Wpis z mikrobloga

@Lookazz: @KwasneJablko z tą zeldą to mam problem taki że mam obie, tylko w nie nie gram bo po prostu lamię, musiałbym mieć tutorial jak je ogrywać żeby były jak najmniej bolesne, bo chcemy tego bądź nie nie wszyscy nadają do grania, stąd ta prośba o tytuły które będą jak najmniej uciążliwe ale zarazem fajne
na razie mam taką listę;

minecraft dungeons
final fantasy 7 remaster
hogwart legacy
spider man 2
musiałbym mieć tutorial jak je ogrywać żeby były jak najmniej bolesne, bo chcemy tego bądź nie nie wszyscy nadają do grania, stąd ta prośba o tytuły które będą jak najmniej uciążliwe ale zarazem fajne


@czasnawybory666: Jak do Zeldy musisz mieć tutorial to zginiesz zarówno w FF7 jak i takim Cyberpunku xD Gry typu Minecraft, Forza Horizon czy nie wiem, Terraria, to najlepsze tytuły dla ludzi jak ty (no offense).
@L3gion: sorry, ale zelda to największy mem w ostatnich 20 latach, uzupełnianie sobie serc przez robienie shrineów to patologia, tak było w links awakening, tak było w BOTW i TOTK, na start 3 serca, jakaś żałosna dawka staminy, a jak chcesz więcej to rób 100 świątyń i patrz na yt ich puzzle i lokalizacje, to już w wiedźminie 3 i skyrimie mi lepiej szło
może będzie coś jeszcze oprócz oczywiście pokemonów,


@czasnawybory666: Przecież na Xboxie i tak nie pograsz w żadną grę Nintendo xD

Series S to fajny wybór, jeśli nie jesteś zapalonym graczem. Jest jeszcze Dragon Quest, klasyczne turowe jrpg rysowane przez Toriyamę. Tam spędzisz 70h minimum. Jest też w GP Ni No Kuni obie części i to też Ci mogę polecić, kupę godzin fajnej zabawy.
@KwasneJablko: Niestety Eldorado się skończyło, najtaniej dostaniesz gdzieś za 100zł z Nigerii, a wersja Ultimate ze 140zł. W dobrych cenach zostały już tylko te najsłabiej sprzedające się gry, które zalegają sprzedawcom, a Microsoft podniósł ceny w tych "nadużywanych" regionach w zasadzie do podobnych, jakie mamy w Polsce, więc wątpię, żeby były nowe klucze w tak absurdalnych cenach, jak jeszcze do niedawna.
@czasnawybory666 Zelda jest świetna. Ja w botw zrobiłem większość świątyń, na które sam natrafiłem i może do dwóch posiłkowałem się poradnikiem. Może po prostu nie powinieneś grać w gry tego rodzaju, gdzie trzeba rozwiązywać zagadki. Ja też polecam cyberpunka. Jak lamisz na padzie to ciężko będzie Ci się walczyło (zwłaszcza na początku) w hogwarts.
@czasnawybory666: moi synowie kupili XS. Ja wykupiłem im gamepassa gdzieś do połowy 2025 i pykamy sobie. Ja kupiłem Crasha Bandicoota za jakieś drobne, Spyro (do pamiętam jeszcze z PS1).
Do casualowego grania styknie.
@KwasneJablko: W jaki sposób kupujesz tureckie gry z ichniejszego stora? Ja do tej pory kupowałem tylko klucze w keyshopach i ostatnio widać, że sporo gier już nie ma, a dla wielu cena poszła w górę nawet kilkukrotnie. Z kolei nowsze gry widać tylko z Nigerii czy Egiptu i ceny też są dużo wyższe niż bywały.