Wpis z mikrobloga

#warszawa #wybory #bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa #konfederacja Ludzie którzy są niezadowoleni z wybory Trzaskowskiego mogą napisać co im cię nie podoba w jego rządach w Warszawie? Od razu zaznaczę, że zakaz wjazdu do centrum określonych aut nikogo nie interesuje bo jak się jest zameldowanym w WWA to ten zakaz praktycznie nikogo nie dotyczy, bo auto zgodne z tymi standardami można kupić za 5tyś a jak ktoś nie ma to zazwyczaj jeździ komunikacja miejską.
  • 10
  • Odpowiedz
@tibijczyk_z_edron: W mojej opinii było to działanie które miało na celu zwiększenie liczby ludności napływowej która by się zameldowała w Warszawie ponieważ jak się jest zameldowanym to ma się dodatkowo kilka lat więcej na wymianę auta. W Warszawie jest dużo ludzi zameldowanych i zarazem płacący podatki po za stolicą mimo że w niej mieszkają na stałe.
  • Odpowiedz
@xKaminskipatryk ja nie głosowałem na Trzaskowskiego, ale przyznaję że Warszawa się rozwija i daje ogrom możliwości. Pytanie czy to zasługa Trzaskowskiego, bo to że Warszawa nie ma hali z prawdziwego zdarzenia, dzielnice takie jak Białołęka są bez jakiejkolwiek infrastruktury (przy rekordowej budowie nowych mieszkań) to już jego zasługa
  • Odpowiedz
@pamareum: Na Bałołęce zaraz zostanie skończona zajezdnia tramwajowa (pierwsza wybudowana od ponad 50 lat), do tego ruszył przetarg na zaprojektowanie trasy tramwajowej na wschodnią część Białołęki (ponad 3 lata czekano na decyzje Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska, żeby móc ruszyć z pracami), we wrześniu tamtego roku zmodyfikowano trasy kilku linii autobusowych, aby jeździły przez Białołękę.

Wiadomo - wciąż są problemy, ale nie można powiedzieć, że nic w tej kwestii się nie dzieje
  • Odpowiedz
@Danzuo ten tramwaj to powstanie za 10 lat może. Autobusy to już w ogóle bez komentarza. Ale przynaję szkoły podbudowali i wyremontowali. Mnie to i tak nie interesuje, a za kilka lat będą w połowie puste, ale ok nie można powiedzieć, że nic się nie dzieje. Po prostu to nie realizuje moich interesów (ścieżek rowerowych na wschodniej Białołęce może 500m jest), więc na niego nie głosowałem.
  • Odpowiedz
@pamareum: no wiadomo, każdy głosuje jak chce. Osobiście mieszkam na pradze południe, do tego bardzo blisko dworca wschodniego, więc na problemy komunikacyjne nie mam prawa narzekać - pociągi, tramwaje, autobusy i metro mam pod samym nosem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tym z Białołęki szczerze współczuję, bo nie dość, że słabo z transportem publicznym, to jeszcze duże korki na Modlińskiej. (pewnie właśnie przez brak infrastruktury)
  • Odpowiedz