Wpis z mikrobloga

@susuke15: Bo na szczescie wszyscy maja w dupie lewice, tak samo jak konfe zresztą. I sam temat aborcji na szczescie nie powoduje ze nagle wszystkie kobiety beda na nich glosowac, bo lewica jako calosc jest odklejona.
  • Odpowiedz
@susuke15
Dlatego mnie #!$%@? to gadanie, że coś robią w imieniu kobiet. W imieniu kobiet z transparentami "#!$%@?ć" lub "jestem #!$%@?", bo nie wszystkie kobiety są za legalizacją aborcji.
  • Odpowiedz
sprawdź sobie kobiety 18-45


@xdTM: myślę, że te ogarniają antykoncepcję i też ich to nic nie obchodzi. Problem wyssany z palca i bujany przez obie strony sceny politycznej.
  • Odpowiedz
wbrew pozorom nie każda kobieta jest p0lką która tylko myśli, żeby zostać zapłodniona przez jakiegoś chada, żeby następnie abortować płód.


@damienbudzik: to jest jakiś przytyk w stronę argumentacji konserw? jeśli tak to nie spodziewałem się tego po tobie
  • Odpowiedz
wbrew pozorom nie każda kobieta jest p0lką która tylko myśli, żeby zostać zapłodniona przez jakiegoś chada, żeby następnie abortować płód.


@damienbudzik: jak bardzo trzeba być #!$%@? żeby pisać takie rzeczy kiedy kobiety giną w szpitalach przez prawie najbardziej zacofane prawo aborcyjne w Europie xdd nieźle ci mózg sprali biedaku
  • Odpowiedz