Wpis z mikrobloga

jak bardzo trzeba być #!$%@? żeby pisać takie rzeczy kiedy kobiety giną w szpitalach przez prawie najbardziej zacofane prawo aborcyjne w Europie xdd nieźle ci mózg sprali biedaku


@noleiret: przecież prawde napisał. Moja ex też nie ruchała się z przypadkowymi gościami i mimo że nie była katoliczką to i tak twierdziła że gdyby coś to nie usunie nawet chorego dzieciaka bo sobie by nie darowała. A wiedziała jak to jest
  • Odpowiedz
@damienbudzik

@susuke15: wbrew pozorom nie każda kobieta jest p0lką która tylko myśli, żeby zostać zapłodniona przez jakiegoś chada, żeby następnie abortować płód.


Zawsze jak ktoś tak wypowiada się na temat aborcji to wiem, że debil i nie ma co dyskutować. A potem wchodzisz na profil i to jakiś kuc XD zawsze.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: ale co mnie obchodzi jakaś twoja eks chłopie xd twoja eks jest grupą reprezentatywną? niech każdy decyduje za siebie i nie mamy prawa nikogo zmuszać do bycia bohaterem
  • Odpowiedz
@noleiret: No ale przecież to jest zgodne z ogólem xd
90% popiera aborcje gdy jest zagrożone życie matki
25% popiera aborcje gdy matka nie chce dziecka xd

Tak więc w Polsce nie ma zgody na to aby aborcja była antykoncepcją xd
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: a źródło tych danych? instytut danych z dupy jak mniemam? bo różne sondażownie mówią że aborcję do 12 tygodnia bez powodu popiera co najmniej od 45% do nawet 60% badanych.
  • Odpowiedz