Wpis z mikrobloga

@terry855: no skoro tu nie mieszkasz to po co komentujesz jace? Niestety ale we Wrocławiu nie było sensownego kandydata i bardzo nad tym ubolewam. Jaros nie wystartował co spowodowało ze typiara z td dostała tyle ile dostała na pis nikt rozsadny we wrocku nie zagłosuje. Jak by był kandydat z KO to jaca by miał jeszcze mniej a typiara z TD podejżewam ze nie weszła by do 2 tury
@terry855: nie ma zakazu jet po prostu brak logiki skoro nie znasz konkurentów nawet i nie mieszkasz to na jakiej podstawie oceniasz kandydatów xD na podstawie postów na mirko czy memów. Jesli wiedze czerpiesz z memów to pozdro xD szkoda mojego czasu nawet
na jakiej podstawie oceniasz kandydatów xD na podstawie postów na mirko czy memów. Jesli wiedze czerpiesz z memów to pozdro xD szkoda mojego czasu nawet


@printf: stilo wiedzą większa niż u większości głosujących
@papieska_ONUCA: nie wiem, czy na pewno by zgarnął 50+%, dlatego napisałem "miał szansę".

Ale na drugą turę myślę, że spokojnie mógłby liczyć - na PiS i konfederację głosowało mniej niż 20%, zatem do podziału pozostało ponad 80%.
Sutryk ma ogromny elektorat negatywny i te 39% uzyskał już po rekomendacji KO, mierząc się głównie ze słabą (nieznaną) kandydatką TD.