Wpis z mikrobloga

Zakładam petycję o zdelegalizowanie/rozwiązanie miasta Wisła. Ja poerdole hanysy z gorny #slask wy normalni jestescie? Po co wy tam jezdzicie, siedzcie w tych familokach a nie przesladujcie ludzi normalnych co chca do #katowice zajechac na studia/do pracy na tydzien.

Jedna baba z Bytomia mi mowila ze juz przy Wiśle Uzdrowisko (druga stacja!) musiała stać xDDD
Ścisk w #pociagi ze nie dalo sie obrocic ani nic, jak sardynki w puszcze plus klima nie działała, parzok jak jasna cholera a konduktorka nie pozwalala na nastepnych stacjach juz nikomu wsiadać xD

@Odwiertnik wiem, że petycje podpiszesz:)

Fuck you #kolejeslaskie and see you next week

#zalesie
  • 13
  • Odpowiedz
przecież to jest oczywiste, że w pociągach jest ścisk w niedzielę popołudnie/wieczór xD trzeba było wsiąść do auta i jechać jak normalny ludź


@kogut_20: Tak tak na pewno - szczególnie jak ci się uda wyjechać z miasta( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ja w styczniu tam byłem i korki były przepotężne, na pewno teraz
  • Odpowiedz
@Rzewliwy_wykolejeniec: są ładniejsze miejsca na spędzenie weekendu. Serio nie ogarniam fenomenu Wisły. Deptak z Grazynami. Słabe zejście nad wodę słaba oferta gastronomiczna. Korki. Żeby wejść na sensowny szlak to trzeba do niego dojść. Czyli jak jedziesz na jeden dzień pociągiem to poświęcasz polowe czasu na sam dojazd na wejście na szlak wtf xd
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: jakie np. ? Dużo ludzi jedzie tam bo ma najbliżej namiastkę gór i ma je na wyciągnięcie ręki bo są kolejki czy wjazd autem, chcesz iść w Beskid to uderzasz w mniejsze wioski a tam jest to samo co w Zakopanem
  • Odpowiedz