Wpis z mikrobloga

Dziś kolejny ciężki dzień. Tzn. niby nie ciężki, ale wstałem niewypoczęty więc aktywność dopasowałem do swojego stanu. Tak więc były poranny rozruch, medytacja, nauka (ok. 3h), gotowanie no i w końcu trening. Poszedłem dość szybko, żeby mieć dłuższy wieczór dla siebie, ale to był błąd. Za mało odczekałem po posiłku i mnie strasznie muliło na siłowni. Co do samego treningu to było tak:
Przysiad 3 serie po 5 powtórzeń, 85-90kg, RPE 8-9
Na początku dałem na jedną stronę talerz 25kg zamiast 20kg i się dziwiłem skąd problemy ze stabilizacją XD No taki krejzol jestem można powiedzieć. Zaczynam trochę komvinować z ustawieniem kolan bo ostatnio zacząłem odczuwać dyskomfort u góry ud po wewnętrznej stronie na dole ruchu. Po części to kwestia tego, że nauczyłem się schodzić niżej a po części sam nie wiem, może czary. Samo ćwiczenie przez zamułę było mało przyjemne, jak cały trening z resztą. Ciężar też nie zachwycał, ale zwalam to na przejedzenie i te problemy ze stabilizacją.
Leg press 4 serie po 8-12 powtórzeń, 170-180kg, RPE 8-9
Duży spadek siły po przerwie i przez wspomniane wcześniej zamulenie ćwiczenie było dość nieprzyjemne. Mimo wszystko teraz czuję, że uda dostały mocny bodziec. Mam nadzieję, że następnym razem będzie tak jak kiedyś, gdy po leg pressach wieczorem aż mnie mrowiło w nogach i miałem problem się skupić na wymagających zadaniach mentalnych. Niby taki stan jest nieprzyjemny, ale jednym z plusów siłowni jest to, że fizyczny ból pozwala zapomnieć o pustce w sercu.
Uginanie nóg na leżąco 4 serie po 8-10 powtórzeń, 45kh(+9,1), RPE 9-9,5
Widoczny spadek formy względem tego co było przed przerwą, ale samo czucie mięśnia eleganckie więc ogólnie jestem dobrej myśli.
Wznosy nóg w opadzie 4 serie po 8-10 powtórzeń, RPE 9-10
Słabiutko, ale cóż, takie życie. Z plusów to dobre "przepalenie" mięśni.
Dziś znowu krótki wpis bo nie chcę mi się pisać. Pozdro z farszem miśki.
#frenpill #mikrokoksy #mikrospierdoksy
Mlody_jeczmien - Dziś kolejny ciężki dzień. Tzn. niby nie ciężki, ale wstałem niewypo...

źródło: 9da70fd4-7c1d-4403-a69b-a31701a206d2

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz