Wpis z mikrobloga

@tonawegla: bardzo fajnie byłoby gdyby dom był alternatywą ale niestety nie jest bo

a) działki w miastach i pod miastami w dobrze skomunikowanymi miejscowościami są bardzo drogie
b) działki w miejscach gdzie są tanie nie mają sensu bo są w miejscach gdzie brakuje dobrej pracy a Polska nie dość że coraz bardziej się centralizuje to jeszcze likwidacja połączeń kolejowych i większości PKSów prowadzi do wykluczenia komunikacyjnego
@tellet:

bardziej trafne by było

mogę zjeść konia?

koni nie ma, jest pucz zorkiestrowany przez CIA, osadzenie faszystowskiego lidera u władzy, wybicie przeciwników politycznych, zastraszanie ludu tak aby odechciało mu się wyzwolenia i stawaniu przeciwko interesowi USA i austerity z rekordowym bezrobociem, recesją, wyprzedażą majątku narodowego oraz praz do wydobycia surowców za bezcen zachodniemu kapitałowi


( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ShadyTalezz: a potem kończy się metanol w melinie fanów teorii spiskowych i spadasz pod stół, zawadzając łbem o laptopa zaprojektowanego w tym złym i znienawidzonym USA xD ci cholerni amerykanie, gdyby tylko zostawili bolzgę i inne kraiki pod płaszczykiem kraju rad
@tellet:

To nie są teorie spiskowe ziomek, nawet na wikipedii są obszernie opisane amerykańkie akcje zmian reżimu:
https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_involvement_in_regime_change

https://journals.sagepub.com/doi/pdf/10.1177/0738894216661190

według jednego z badań 81 tylko w latach 1946-2000 i to tylko te o których wiemy. Wiele z nich było krwawe i niosło za sobą wiele ofiar(Inonezja ponad milion, Gwatemala 200 tysięcy, Argentyna 30 tysięcy) ofiary wojny koreańkiej i w wietnamie idą w milionach(tylko cywilne) i tak długo można wymieniać. Załączam też
ShadyTalezz - @tellet: 

To nie są teorie spiskowe ziomek, nawet na wikipedii są obsz...
@ShadyTalezz: Śmieszy mnie to, bo alternatywę dla tego przebrzydłego i olaboga, jątrzącego, USA masz co?
-Ruską #!$%@?ę z biedą i sraniem za szopą oraz ewentualną kulą w łeb za złe spojrzenie na portret dyktatora
-Chińską #!$%@?ę, gdzie jesteś gównem, bo nawet nie trybikiem w maszynie, jednostka się w ogóle nie liczy bo obywatele mają mentalność roju robali w hotelu kapsułkowym, ale za to masz punkty SCS i tak samo ci je
@tellet:

Śmieszy mnie to, bo alternatywę dla tego przebrzydłego i olaboga, jątrzącego, USA masz co?


nie mam żadnej alternatywy bo USA każdą sabotuje i niszczy to jest clue. Hegemonia USA jest na tyle gigantyczna, że nie ma alternatywy zewnętrznej dla imperium, dlatego trzeba imperium albo zniszczyć od wewnątrz albo je zreformować jeśli ktoś wierzy że to możliwe.

Tak jak napisałem - USA sabotowało i niszczyło każdy projekt soccjalistyczny po II WŚ,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@tellet:

Po pierwsze to odnoś się do wszystkich moich argumentów a nie tylko tych, które są dla ciebie wygodne bo to po prostu wyraz złej woli w dyskusji a takie dyskusje nie mają sensu. Zresztą to nie pierwszy wyraz tego z Twojej strony bo już wcześniej próbowałeś mnie obrażać a tu jeszcze:

I strzelali do ludzi skaczących przez mur berliński! A nie, czekaj, to przedstawiciele kraju rad nie chcieli WYPUSZCZAĆ ludzi