Wpis z mikrobloga

Centrum Katowic to chyba najgorsza obecnie część miasta pod względem wszelkiej patologii.

Na rynku menel na menelu, to samo na Mickiewicza. Przed wejściem do GK spore grupki jakiejś dzikiej, zapewne naćpanej młodzieży. W okolicach GK i w samej gk cyganie zaczepiający ludzi. Na dworcu to już ogólnie wszelakie patusiarstwo XD

Nie zdziwię się, jeśli teraz Załęże i Szopienice są bardziej sympatyczne niż ścisłe centrum miasta

#katowice #przemysleniazdupy #patologiazmiasta #bekazpodludzi
  • 16
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon: jestem obecnie w Niemczech w Akwizgranie i jestem w szoku jak rano idę przez centrum. Puste lokale, w niektórych deski w oknach, żule śpiące przed wejściami do klatek schodowych a te żule, które już wstały to stoją koło parkomatów...
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon: codziennie w busie do którego wchodzę na Mickiewicza jedzie co najmniej jeden śmierdzący menel w pakiecie z co najmniej jednym śmierdzącym alkusem. Codzienne na nich patrzę i pytam się gdzie popełniałam w życiu błąd. Wspaniałe centrum Katowic napawa optymizmem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon Nie wiem jak jest teraz ale przed remontem centrum i dworca tam była jedna wielka melina.Po remoncie patola zniknęła i jak odwiedzałem Katowice to taki stan utrzymał się przez kilka lat.Szkoda ze wracają do korzeni.
  • Odpowiedz
Też byłem pierwszy raz na dłużej w Katowicach na koncert i zwiedzanie i po pochwałach na wykopie tego miasta bardzo się rozczarowałem. Urbanistyczny koszmarek i menel na menelu. Jak już się wyjedzie z centrum jest dużo lepiej. Tychy wyprzedzają ich o kilka długości.
  • Odpowiedz
  • 3
@wrokikus1 W Katowicach ładniejsze są poszczególne dzielnice niż samo centrum.

Tychy może są ładniejsze, ale też różne dziwne rzeczy się dzieją ostatnimi czasy. Masa samobójstw, tydzień temu typek, co wysadził blok, na innym osiedlu jakiś inny wariat z siekierą lata XD
  • Odpowiedz
@wrokikus1 ... Bo jak na wykopie napiszesz prawdę o Katowicach ale taką normalną prawdę a nie na zasadzie samych minusów bo minusy i nie potrafisz tego udowodnić... To zaraz się zlatują obrońcy Katowic i wszelkiego rodzaju atrakcji że się tak wyrażę.
A prawda jest taka że patrząc właśnie chłodnym okiem do Katowice naprawdę nie są piękne oczywiście że są ładne budynki nowe i tak dalej ale ogólnie jest syf ogólnie jest dużo
  • Odpowiedz
@NetworkCartoon: z polskich miast to tylko w Krakowie nie widać meneli na rynku, do dzisiaj się zastanawiam co oni z nimi robią xD
(Oczywiście pisze o samym rynku bo na plantach już śpią na ławkach)
  • Odpowiedz