Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: xD chyba mało znasz Sebkow. Oni właśnie głównie swoich biją i okradają. Jak dostaniesz kiedyś w ryj od Sebka to na 90% będzie to z tak zwanego partyzanta tuż po tym jak podał ci rękę.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: wychowałem się na osiedlu pełnym takich sebków i tych w swoim wieku znałem wszystkich. Później nastąpiła zmiana pokoleniowa ale jak wracałem kiedyś w nocy i zza bloku wybiegł do mnie jakiś #!$%@? typ z okrzykiem AAAAAEEEA, to reszta zaczęła krzyczeć "zostaw, to swój" i szybko zawrócił xD wszystkich pierwszy raz na oczy widziałem xD
  • Odpowiedz
@MCFMCF Nieprawda. Jest tak jak na memie. Sam mialem sporo sytuacji gdzie to ze jestem swoj, albo znam kogos mnie uratowalo z opresji czego nie mozna powiedziec o przyjezdnych z innych dzielnic
  • Odpowiedz
@MCFMCF: niedoszła teściowa kiedyś przyspieszyła kroku bo szedł za nią podejrzany koleś a on do niej "spokojnie, Pani swoja" xD
No i też jak Cię szemrane typy znają to nie tykają, czasem zapytają czy masz pożyczyć piątaka ale zazwyczaj się nie prują jak powiesz, że nie masz ;)
  • Odpowiedz