Wpis z mikrobloga

Machaj zarobił w 11 godzin 5300zł praktycznie nic nie robiąc, co niektórzy i tak powiedzą że i tak przepije XD

Albo wykopki napiszą ze więcej zarabiają XD

@Chilli_Heatwave: Na tym dejli tez zarabiają bo ludzie oglądają w tym ty. Kasa każdemu idzie na życie tak działa świat.

@Justyna16 Gdzie oni się szmacą??

@kurczakos1 Nie porównuj sexworkingu do takiego live jaki robi machaj.

@darth_invader Ta sami bogacze na wykopie

@Miskagnoju No tak
@Stabilizator

Oglądałem ich z adblockiem (pc/mobile), od pewnego czasu pobieram w MP4 jak robię skroty. Na lajtach nie jestem ani nic nie wpłacam.

Spoko, niech mu się zwróci palmowy projekt :D swoją drogą dziwne, kanał 85k (wiem martwe suby itp), gnioty po paru dniach 10-15k widzów a na Live wyciągnie więcej niż przez miesiąc daily dzień w dzien

M00miny też dziwny przypadek, malutki kanał, znany głównie przez Raport i otoczenie a feż
@Stabilizator

Prezesa nie oglądam,a Gapcia, glownie czytam, od czasu do czasu wykonam skomplikowana akcje wejdź na kanał, skopiuj link z odcinka, wejdź na YT downloader, wklej, pobierz i ogladaj.

Ale musi robić part time w daily bo inaczej wypadnie ludziom z rutynki kamboraj do kawki. Na co te kasę przeznaczy? Co mu się poprawi? Kasa dla kasy? Ma dobre pieniądze bo YT to jego 70% dnia kolejnego i kasa idzie w kontent