Wpis z mikrobloga

Z takich pozytywów pszenica mi odbiła. Trochę lancet na chwasty dokonał na niej uszkodzeń, nawet nie trochę, a bardziej. Była widoczna silna fitotoksycznośç. Bałem się że będzie do likwidacji. Lecz fajnie, odbiła i dogoniła pszenice w okolicy. Kolor też ma ok. Dzisiaj wykonałem t1, r1 może trochę za późno lecz nie chciałem jej stresować. Jeszcze jutro dam kolejny oprysk mocznikiem, siarczanem, odżywką, może aminokwasy dodam. W sumie może to śmieszne ale praca z naturą człowieka wycisza, a efekty cieszą oko i serce, choć czasami też strasznie bolą.
#przegryw #rolnictwo
TrzyGwiazdkiNaPagonie - Z takich pozytywów pszenica mi odbiła. Trochę lancet na chwas...

źródło: 20240406_193821

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Trochę lancet na chwasty dokonał na niej uszkodzeń, nawet nie trochę, a bardziej. Była widoczna silna fitotoksycznośç.

Jeszcze jutro dam kolejny oprysk mocznikiem, siarczanem, odżywką, może aminokwasy dodam

@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Jakby opisywali tak zboże na ukrainie to by było toksyczne dla człowieka, trujo nas
Nie znam się na zbożu ale brzmi jakbyśmy dużo chemii jedli.
  • Odpowiedz
Dzisiaj wykonałem t1, r1 może trochę za późno lecz nie chciałem jej stresować. Jeszcze jutro dam kolejny oprysk mocznikiem, siarczanem, odżywką, może aminokwasy dodam.

efekty cieszą oko i serce, choć czasami też strasznie bolą.


@TrzyGwiazdkiNaPagonie: może to ta chemia cię boli?
  • Odpowiedz