Wpis z mikrobloga

#rower #bieganie #silownia
Lubie, a wręcz kocham aktywność sportową dlatego w tygodniu odpoczywam maksymalnie jeden dzień w tygodniu, inaczej mam żal do siebie, że nic nie zrobiłem. Nie mam określonego celu ale ogólnie chce dobrze i zdrowo wyglądać, być szybki i wytrzymały. Mój standardowy tydzień wygląda tak (w zależności od zmęczenia jeden dzień rowerowy/biegania robię wolne ale czasami dokładam sobie później bieganie w dzień siłowni tylko kilka godzin po treningu na siłowni):
2x kolarstwo szosowe
2x bieganie na bieżni 5km
2x siłownia tylko górne partie
1x piłka nożna
I teraz w sumie zastanawiam się nad jednym, suplementuję białko ale w sumie robiłem to tylko w dzień siłowni, zastanawiam się czy powinienem to robić codziennie - robiłem to z tego względu, że bałem się o to że mi bęben #!$%@?. Prócz tego codziennie L-karnityna i kreatyna. Może ktoś poradzić z tym białkiem? Albo jakieś ogólne spostrzeżenia i rady co do takiego trybu życia?
  • 15
  • Odpowiedz
@Dominias: To kiedy bierzesz białko to zależy czy zrobiłeś normę dzienną, ja jak czuję że było mało to dorzucam szejka albo dwa. Przy takiej aktywności to może jeszcze cytrulina
  • Odpowiedz
  • 0
@mateusz-bogacki nie jadłem więcej tylko mniej, dwa razy w tygodniu tylko po treningach siłowych, zamiast codziennie. I nie że przytyję jako tako tylko, że mi bęben #!$%@? bo często mnie wzdyma.
  • Odpowiedz
2x siłownia tylko górne partie


@Dominias: no i straciłeś w moich oczach, nogi omijają tylko #!$%@?

suplementuję białko ale w sumie robiłem to tylko w dzień siłowni, zastanawiam się czy powinienem to robić codziennie


@Dominias: to nie jest ashwaganda żebyś się zastanawiał czy robić to codziennie. Białko to suplement na braki w żywieniu - jedzenie, ale w prochu

bałem się o to że mi bęben #!$%@?


@Dominias: bęben #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 1
@Wezwoguleicstont nogi to sobie wystarczająco robię na rowerze i podczas biegu, nie robię tego jak #!$%@? tylko cisnę do porzygu. Bym chciał to bym udami Twój zakuty łeb jak arbuza zmiażdżył.
  • Odpowiedz
Bym chciał to bym udami Twój zakuty łeb jak arbuza zmiażdżył


@Dominias: tak, tak oczywiście. Nie masz pojęcia ile mam w obwodzie ud i ile #!$%@? w przysiadzie także nie skacz ;) Idź sobie pojeździć na rowerku z myślą, że na nim robisz siłę taką jak ja podczas siadów ;) Tak myślałem, że się sprujesz także to jest dla mnie wystarczający dowód z jakim gagatkiem mam tutaj do czynienia ;)
  • Odpowiedz
Albo jakieś ogólne spostrzeżenia i rady co do takiego trybu życia?


@Dominias: nie przeceniać roli suplementów, które pełnią rolę marginalną, a doceniać rolę regeneracji, która pełni rolę fundamentalną
  • Odpowiedz
  • 0
@Soothsayer sen można powiedzieć mam zajebisty, pełne 8 godzin, bez przebudzania, codziennie. Ale jeśli chodzi o dzień wolny od aktywności to z tym ciężko - ciało czasem daje sygnał, że możnaby się #!$%@?ć ale mózg kalkuluje ile mniej kcal przez to spalonych będzie :/
  • Odpowiedz
@Dominias: ja osobiscie to bym sie troche cykał chodzic na piłe jak 4x w tygodniu robisz rzeczy nogami bo tam o kontuzje nie trudno. ale ja to sie takimi rzeczami troche za bardzo przejmuje wiec mozesz to zignorowac
  • Odpowiedz
@Dominias ale tak na serio, zamiast robić 2 razy tylko górę na siłowni, rób raz górę i raz nogi. Mięśnie zupełnie inaczej reagują na takie ćwiczenia niż na bieganie i jazdę na rowerze.
  • Odpowiedz