Wpis z mikrobloga

Kruca fuks znowu zapomniałem, że nie jestem na mirko xD

Wloke się z zawrotną prędkością 10 kilometrów na godzinę na równi z autobusem - te słynne krakowskie korki. Nagle przejeżdżamy obaj przez pasy. JAK TU PARĘ METRÓW DALEJ NIE WYŁANIA SIĘ POLICMAN macha do mnie i halt. Moja mina tylko mówi wtf milicjo ty szalona mam pasy and everything xD

Spuszczam szybę a pan

dzień dobry starszy sztabowy aspirant Mahajło czy kierowca wie, że wyprzedzanie na pasach jest zabronione


Wkurzylem się z lekka i mówię panie złoty przecież korek jest i technicznie nie wyprzedzałem autobusu tylko z nim na równi jechałem. I tak by nikt nie przeszedł bo zastawione wszystko. Ten swoje dalej że wyprzedzałem i juz nie wytrzymałem i pierdykłem jak z kanonierki

KOGO WYPRZEDZAŁEM CHYBA TWOJĄ STARĄ xD


Zapadła cisza na 13,5 sekundy a potem się rozgościłem na tylnym siedzeniu i wygodnych plastikach xD

Nie polecam tego typu szkalowania i znieważania policjantów. Ciekawe kiedy rozprawa i czy zgnije w pierdlu w sztumie xD

#coolstory #truestory #historiewujkaabera #wujekaberopowiada #maxlegenda
  • 31
@Aberworthy: mój kumpel lał kiedyś pod murem na mieście - środek nocy on już troche narąbany - z tyłu słyszy dźwięk "Proszę Pana! halo proszę Pana!" a on na to "Weź się #!$%@? #!$%@? dobra?!" obraca się a tam Policja do niego wołała. Usiadł grzecznie suce i teksty "Proszę Pana my przecież po tej samej stronie barykady (chłopak studiuje na wydziale prawa), może tylko pouczenie?" ;))
wtf milicjo ty szalona mam pasy and everything


@Aberworthy: xD

tak w ogóle to ta historia jest całkiem legitymacyjna (chociaż może nie tak jak ta z awionetką w lesie xD) - jeśli by drugi samochód stał to wtedy luz, bo żeby było wykroczenie to musi się zatrzymać "w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu", ale jak np. jeden pas jedzie z prędkością 5 km/h, a twój 30 km/h to i tak powinieneś na