Wpis z mikrobloga

Jakieś typy? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@badreligion66: Kumpel mial kiedys piesela o kolorze RGB 0,0,0. I ten piesel mial krecona siersc.
Tak dokladnie wabil sie tak jak myslisz :P

Tylko ze to bylo 35lat temu i nikomu nie przeszkadzalo :D
@gorzki99: źle doczytałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszystko mi się kojarzy z pixelami jeśli ktoś podał kolor w ten sposób. Chodzi oczywiście o bad pixele w ekranach głównie LCD czy OLED.
jeśli ktoś podał kolor


@nth4: a ja nie wiedzialem czy podanie akurat tego koloru w sposob tradycyjny nie urazi jakiegos platka sniegu wiec wolalem podac tak :PP
@gorzki99: widzę, że Pan kolega ostrożny, nie chce przypadkiem trafić do jakiegoś obo.. ośrodka naprostowywania obywateli z syndromem mowy nienawiści czy rasizmem. Słusznie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nth4: Miras jakby ktos sie przyczail za szafa u nas w robocie i posluchal nas dniowke to albo zejdzie na zawal, albo osiwieje albo nas wszystkich pozamykaja w sztumie :D

Nie ma litosci - leca takie pociski ze hej :DD Obojetnie: przelozony podwladnemu. podwladny przelozonemu, czarnyhumor itp. Nikt sie nie obraza bo pocisk musi byc taki zeby beke mieli wszyscy - strzelajacy i ugodzony rowniez :P

No ale to wypok. Tutaj
@nth4:

widocznie pracujesz z normalnymi i inteligentnymi ludźmi, a nie jakimiś ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


TBH sami sobie sklad szlifowalismy :DD

Ci co sie nie nadawali dlugo nie popracowali. A przygarnialismy tylko tych ktorzy wiedzielismy ze sa normalni. Dzieki temu mamy teraz sklad:
-4 osoby co pracowaly razem w poprzedniej firmie (moj kiero, ja i 2 elektrykow)
-moj szwagier co sie z moim kiero zna od