Wpis z mikrobloga

@kiupik pod obciążeniem s23 jest wydajniejszy i trzyma dłużej na baterii. S23 się tak nie grzeje i nie zrzuca taktowań cpu.
W codziennym użytkowaniu wychodzi podobnie ale s24 ma większą baterie więc logiczne że znowu exynos posysa.
@kiupik: Bierz s23. Sam mam, przesiadłem się z iPhone 14 Pro. Miałem kilka podejść do samsungów, bodaj s10 ale przed aktualizacją ciął i nie trzymała bateria, jak sprzedałem to podobno naprawili. S20 ale spadł w oryginalnym etui i naklejoną szybą 2x, zbita szyba przód tył a bateria trzymała max pół dnia, odpaliłeś jakąś grę to parzył.

Teraz s23 i jak usłyszałem, że exynos znowu w s24 to uśmiechnąłem się do siebie,
@kiupik: s23 idzie wyrwać w fajnych pieniądzach, kupiłem ostatnio też miałem rozterki czy s22/23/24 ale overall wygrał 23 w proporcji jakość/cena no i procesor ma normalny a nie samsungowy xd
@kiupik: tbh ładowałem go wczoraj pierwszy raz od zakupu, nie używałem jakoś dużo trochę neta i whatsapp i spadło ile z 25% przez dzień xd, pewno przy użytkowaniu dużym wytrzyma 1,5 dnia
@kiupik: ze zdjęciami zero problemów, nie wiem jak z SOT, gdzie sprawdzić - staram się nie schodzić poniżej 20%. Ale telefon mam wrażenie trzyma dłużej niż iPhone 14 pro a szybkie ładowanie jest szybsze.