Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Byłem tydzień temu w wypasionej restauracji na 18 u kuzyna, który jak miał 0-5 lat to mieszkał z rodzicami blisko mnie i często się widywaliśmy, a potem się przeprowadzili do nowej willi i kontakt się urwał. I to jest kurła niesamowite jak świadomi i bogaci rodzice mogą wpłynąć na rozwój swojej pociechy. Szkoła prywatna, 3 języki obce biegle, zwiedzony z rodzicami prawie cały glob a USA całe z zachodu na wschód z Hawajami i Alaską włącznie. Na 18 fura za 150k, w kieszeniu najnowszy Iphone a na zębach jakiś transparentny aparat za 20k... Za chwilę pewnie dostanie jakieś mieszkanko i fuchę w firmie ojca za grube dziesiatki tysięcy... A ja jako #przegryw mogłem wcześniej wstawać i więcej pracować nad sobą bo nikogo nie miałem oprócz dziadków, to teraz pewnie nie siedziałbym na #neet ze zdiagnozowanymi kilkoma chorobami psychicznymi xD Beka ze mnie #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@kexus512: i będzie opowiadał że trzeba pracować 20 godzin na dobę, bo on tak pracował przez 30 lat xD Oczywiście pracował tak może 3 dni w tym okresie ale z pewnością wyektrapoluje to jako źródło swojego sukcesu xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: problemem nie jest sama kasa ale mindset jaki masz w głowie, Ty wychodzisz z założenia że się nie da i ze sie nie uda, nigdy nie zaryzykujesz dlatego, nigdy nie stworzysz czegoś ciekawego, zawsze będziesz biedakiem. I masz rację że w większości to wina rodziców i osób które cię wychowały a później Twoje otocznie czyli znajomi
  • Odpowiedz