Wpis z mikrobloga

@kinson: W sumie przy graniu za 50 PLN i trafieniu, miałbyś zwrot 100 % wygrane inwestycji w kupon, więc stawiam kupon zagrany typowo dla zabawy. Nie lubię słowa inwestycja, bo to raczej gra-zabawa niż źródło dorabiana do kieszonkowego czy rachunków. Są gracze co mają +, ale to jest tzw. promil. Choć mnie kiedyś jarały kupony solo grane w ogólniaku i z 20 PLN kieszonkowego przy jakimś meczu Lazio wygrana 6,10 PLN
  • 1
@Sylwiusz89:
Tak. Traktuję to jako zabawę i co wyścig obstawiam pary kierowców z jednej stajni w kwalifikacjach. Często buki nie ogarniają i tu na przykład wysoki kurs na Sainza mimo, że klekle miał cały weekend problemy z bolidem.
No i mam świadomość że nie jestem na plusie. Raz na rok wrzucam z 50 zł i marnuje na takie kupony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kinson: Dobre podejście! Nie wiem czy tu znajdziesz kogoś naprawdę na +, bo gadać można, że jechało się na A4 260 km/h audi rs6, kolegi, że wypiło się jednej nocy 10 piw i rano kaca nie było czy, że miało się w życiu w łóżku więcej niż 10 kobiet, chyba, że trafi się miłośnik div to wtedy tak hehe A co do buków robią błędy w kursach przy wydarzeniach, ale to