Wpis z mikrobloga

Jeżeli interesują Was związki z Azjatkami to wpis dla Was. Z racji tego, że mieszkam w Korei i byłam w Japonii, Wietnamie i na Tajwanie, widziałam sporo par Azjatka + biały mężczyzna. Czasem mam wrażenie, że biały musi być tylko wysoki, żeby znaleźć sobie dziewczynę w Azji. Możesz być łysy z brodą albo bez brody, z zakolami, nadwagą, to nie ma znaczenia. Wystarczy, że jesteś wysoki. W Korei popularny jest Włoch Alberto Mondi, widziałam go kiedyś na żywo i Koreanki dosłownie piszczały na jego widok. Jak nie macie szczęścia w Europie, spróbujcie w Azji.
#azjatki #zwiazki #blackpill
  • 27
  • Odpowiedz
  • 3
@Orowerbogatszy: Myślę, że tak z ponad 180 cm. Co ciekawe, Azjatki, które widuję w związkach biały + Azjatka zazwyczaj są bardzo niskie. Często widać mężczyznę nawet 190+ cm z bardzo niską kobietą. XD
  • Odpowiedz
@Koyana: @TonyMalin Azjatki gardzą Mokebe mają ich za podludzi, ogólnie w Azji nie chcą murzynow. Tam nawet na premierę nowych star wars na plakacie zmniejszyli dużo murzyna żeby się jak najmniej rzucał w oczy xd
  • Odpowiedz
@Koyana: to zmieniam zdanie co do Azjatek, teraz zostały mi tylko białe kobiety z zachodu. One napewno gardzą murzynami, tam takiej pary nie uświadczysz. Może Polki dlatego tak się puszczają z czarnymi bo mamy dużą domieszke genów z Azji co wpłynęło na to że tak odstajemy wyglądowo od społeczeństw zachodnich(oczywiście nie twierdzę że wszystkie Polki i Azjatki takie sa sam znam kilka Polek które murzyna nie tkną jak panie z zachodu,
  • Odpowiedz