Wpis z mikrobloga

via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Ja właśnie wróciłem z masażu erotycznego, gdzie pracuje nastoletnia masażystka zza wschodniej granicy. Co podotykałem (a cycki i tyłek ma świetny ( ͡° ͜ʖ ͡°)), to moje. Mam nadzieję, że twoja też taka będzie, a w jakim mieście jeśli można wiedzieć się umówiłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): byłem wczoraj pierwszy raz, wziąłem 2 godziny / 2 finały
po pierwszym zwaleniu mi kuca pod prysznicem - z początku było zajebiście ale po minucie poczułem sie w #!$%@? niekomfortowo i już czekałem byle tylko się to skonczyło XD

ale przeszliśmy do masażu, akurat masaż lubie, taki zwykły, tutaj diva głównie prowadziła rozmowe, ja tylko sluchałem co tam #!$%@? i czasem coś odpowiedziałem i tak przez godzine masowała
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Niestety nie wiem jaka we Wrocku wygląda sytuacja na rynku masarniowym. Ogarnij jakąś polecaną na Garso, ale uwaga atmosfera może zależeć od kilku czynników, umyj się cały i dokładnie, bądź miły, o wszystko się pytaj, wówczas powinno pójść dobrze, a na atmosferę nie patrz, bo to kwestia indywidualna, zależnie głównie od klienta, a nie panny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

po pierwszym zwaleniu mi kuca pod prysznicem


W sensie miałeś z nią prysznic wspólny na początku, czy sobie sam zwaliłeś?

z początku było zajebiście ale po minucie poczułem się w #!$%@? niekomfortowo i już czekałem byle tylko się to skończyło XD


Dlaczego, byłeś spięty, czy myślałeś o czym co ciebie rozkojarzyło? Napisz co wtedy się stało, skoro nawet się nie zaczęło, a już czułeś się źle?

ale przeszliśmy
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): 1. wspolny prysznic, ona zwaliła mi pod nim kuca, przecież bym nie płacił za "2 finały" gdzie miałbym sam sobie to zrobić he? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie otagowałem tego #przegryw

2. byłem spięty przed, po tym jak spuściła mi z kija to spięcie zeszlo ale wszedł taki trochę moralniak i uczucie nieswojości, ale jak się już położyłem na brzuch do masażu to czułem