Wpis z mikrobloga

@Neobychno: Pojechał do jednego miasta i już opinia na temat całego kraju wydana xd. To tak jak by w Polsce nie było miast mniej lub bardziej patologicznych gdzie za samo spojrzenie na lokalnego Sebastiana można dostać kosę pod żebro.
  • Odpowiedz
@Neobychno: tbh nie wiem czy byles w paryzu, ale on ma racje, jak jedziesz autostrada to dookola murzyny bezdomne w namiotach śpią, jakies mini getta
pod samą wieżą eifella jest mnostwo ich
  • Odpowiedz
jednego miasta


@RasowyKundel: do stolicy. Stolica to wizytówka całego państwa typie xD a co, miał pojechać do jakiejś wsi zabitej dechami, gdzie oficjalnie miesza 100 osób, realnie 30 i na tej podstawie oceniać? xD
  • Odpowiedz
gdzie za samo spojrzenie na lokalnego Sebastiana można dostać kosę pod żebro.


@RasowyKundel: Oho, jestem ciekaw gdzie są takie miasta. Które to?
I żeby sprecyzować - chodzi mi o stan na rok 2024, a nie 1995 xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: Musiał byś wyjść z domu raz na jakiś czas i zobaczyć jacy ludzie przemierzają ulicę i na pierwszy rzut oka wyglądają na takich co bez skrupułów mogą coś takiego zrobić. Po drugie co on tam zobaczył w tym Paryżu w jeden dzień xd? Żeby realnie ocenić bezpieczeństwo i to co się w danym miejscu dzieje to powinien spędzić tam trochę więcej czasu niż 3 godziny + 2 z nich zmarnowane
  • Odpowiedz
@RasowyKundel: Ale odpowiesz mi na moje pytanie, czy będziesz #!$%@?ł populizmy bez pokrycia w przykładach? xD
Bo skoro ty taki mocno wychodzący z domu, to powinieneś od buta mi podać z 3-5 przykładów, a nie lejesz wodę i piszesz jakieś pierdoły
  • Odpowiedz
@marv0oo: Nie nie podam ci przykładów od buta bo nie mam w głowie rankingu Polskim miast w kategorii bezpieczeństwa. Natomiast ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem bo tak jak napisałem wyżej gość pojechał do jednego miasta i wydał opinię na temat całego kraju który jest bardzo duży i tak jak wszędzie są mniej i bardziej bezpieczne / schludne / czyste miejsca. To tak jak by ktoś z Francji przyjechał na Bałuty
  • Odpowiedz
Nie nie podam ci przykładów od buta bo nie mam w głowie rankingu Polskim miast w kategorii bezpieczeństwa.


@RasowyKundel: aaa czyli #!$%@? głupoty bez pokrycia i dopiero sobie musisz poszukać rzekomych dowodów/przykładów xD tak myślałem xD

gość pojechał do jednego miasta i wydał opinię na temat całego kraju

No mógł jeszcze pojechać do takiej Marsylii to opinie miałby jeszcze gorszą xD i ty też czegoś nie rozumiesz - jak jedziesz gdzieś
  • Odpowiedz
nadal polska jest dużo bezpieczniejsza przez biały kolor skóry nie czarny


@Henson_: pis przyjmuje ponad milion z po za Europy, a wykopki dalej piszą z pozycji lepszej polityki imigracjnej XD
  • Odpowiedz
@marv0oo: Do wszystkiego z góry to już nawet nie będę się odnosił bo widzę że i tak się nie zrozumiemy szczególnie w kategorii turystyki bo ja na przykład gdybym chciał zwiedzić Francję to Paryż ogarnął bym raczej jako ostatni albo i w ogóle bo nie zobaczył bym tam pewnie nic wspaniałego, Celuję raczej właśnie w mniejsze miejscowości bo to dopiero tam można poczuć prawdziwość danego kraju ze względu na to że
  • Odpowiedz
@RasowyKundel:

Co do tej twojej "Ojkofobi" To nie ale nie boję się przyznać że pluję na ten kraj i nie po drodze mi z nim.

Też tak miałem. Ale z wiekiem zrozumiałem, że gdzie nie spojrzysz jest syf, tylko w innych miejscach/dziedzinach życia. Im więcej poznawałem innych krajów, tym mniej plułem na Polskę.
  • Odpowiedz