Wpis z mikrobloga

Tak właśnie wygląda ostatni posiłek w islandzkim mcdonalds.
I bardzo dobrze, bo śmieciowe jedzenie (które de facto nie jest jedzeniem)nie jest potrzebne w ich kraju gdzie oni mają dziesiątki razy bardziej zdrowsze jedzenie niż to, z czego równie dobrze można zrobić wystawę w muzeum.
Ironią jest to że ten fast food po wielu latach pozostaje w stanie nienaruszonym co jest istnym kuriozum.
#fastfood #jedzenie #mcdonalds #islandia #jedzzwykopem
NevermindStudios - Tak właśnie wygląda ostatni posiłek w islandzkim mcdonalds. 
I bar...

źródło: Lastmcddonaldiniceland

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: kilka miesięcy temu się skusiłem na burgera z mcd, bo widziałem że za zestaw było 15 zł. Smaku zero ale co mi tam, głód na chwilę zniknął. Po godzinie tak zaczęło mnie kłuć w żołądku jakbym #!$%@?ł kilo gwoździ. Ktoś mnie uświadomił, że błędem było brak popijania tego syfu colą. Najwyraźniej żołądek nie jest w stanie tego przetrawić i musi rozpuścić się w jakimś żrącym środku
  • Odpowiedz
@NevermindStudios a co mialoby sie stac z tym jedzeniem? Wszystko wyschnie, chyba ze polozysz kilowy kawal surowego miesa

A skandynawowie to i tak #!$%@? najgorszy przetworzony syf podobnie jak Niemcy, chyba z pasji
  • Odpowiedz
  • 54
@estand tak było xD idź chłopie do lekarza bo to nie jest zdrowy objaw. Miliony ludzi je to codziennie a ciebie brzuszek rozbolał po jednym burgerze.
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: co ty gadasz, na Islandii jest pełno fastfoodow i gównianych produktów w sklepach, MCD wycofał się przez kryzys, a nie dlatego że go zakazano/wyrzucono, zresztą na jego miejsce utworzyli sobie metro gdzie jest praktycznie to samo co w maku, wszyscy piją Pepsi i jedzą gówno
  • Odpowiedz
@NevermindStudios: 10 000 lat temu ktoś odkrył że jak położysz kawałek jedzenia w suchym miejscu (jeszcze lepiej jak w powietrzu jest dużo soli np na wybrzeż). To on nie gnije tylko wysycha i nic mu się nie dzieje długo. Inna metoda konserwacji to szczelne zamknięcie i zabicie drobnoustrojów w środku np ciepłem/promieniowaniem, reakcją chemiczną itd.

I teraz połączmy te dwa fakty i zastanówmy się co może się stać z plus/minus szczelnie
  • Odpowiedz