Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że jak samotna matka manipuluje i usidla jakiegoś zdesperowanego frajera, który zjadłby gówno byle tylko mieć dostęp do seksu, to wszystko jest w porządku, ona też ma prawo do szczęścia, są dorośli, itp. ale jak chłop 30+ wiąże się z dwudziestolatką to jest zdegenerowanym pedofilem, bestią i manipulantem?

Taka rozkmina mnie naszła po tym jak kolejna różowa z czasów szkolnych wrzuciła fotę gdzie na pierwszym planie jest rozradowana ona i bombelek bad boya, a nowy niebieski o aparycji typowego przegrywa stoi gdzieś z tyłu z miną zbitego psa, w pozie "przepraszam że żyję".
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 5
  • Odpowiedz
@siedze_w_samych_gaciach: Nie no nie chcę się nad nimi pastwić, generalnie ziomuś wygląda i ubiera się jak słynny koleżka co bedzie grał w gre.

Z jednej strony mi takich typów szkoda, bo wiem jak bardzo desperacja wpływa na człowieka, ale z drugiej no ku&+a, miejże do siebie chociaż trochę szacunku.
  • Odpowiedz
Jak to jest, że jak samotna matka manipuluje i usidla jakiegoś zdesperowanego frajera, który zjadłby gówno byle tylko mieć dostęp do seksu, to wszystko jest w porządku, ona też ma prawo do szczęścia, są dorośli, itp. ale jak chłop 30+ wiąże się z dwudziestolatką to jest zdegenerowanym pedofilem, bestią i manipulantem?


@Cesarz_Nieruhato: To się nazywa w ogromnym skrócie desperacja i rozpacz. Tak to, że większość tych starszych z dziećmi po prostu
  • Odpowiedz