Wpis z mikrobloga

@Henson_: akurat piję monstera. podoba mi się co on robi. Próbuje trochę naśladować. On mówi, że sen jest dla niego najważniejszy i próbuję chodzić spać wcześniej. Kupiłem se też do mycia mordy i do smarowania mordy to co on używa (cerave). Ogólnie jak bym miał więcej kasy to bym se kupił te urządzenia, których on używa i ogólnie mógłbym se neetować w taki sposób jak on.
@pymbelak

@LezliNilsen: mi tam średnio chce się wierzyć w te mądrości lekarzy. Oni też mówią to co muszą mowic


Jeżeli nie wierzyć najlepszym istniejącym specjalistom w zakresie ludzkiego zdrowia i życia to kvrwa komu wierzyć xD? Wywrotowcom z jutuba z żółtymi napisami?

Nikomu innemu tylko lekarzom można wierzyć w kwestiach zdrowia, koniec, kropka.
@LezliNilsen: argument typu "zrób lepiej"

Pokazali podczas pandemii, pokazują zawsze jak ja lub ktoś bliski do nich idzie.
Nie muszę mieć żadnych kompetencji, żeby być #!$%@?, kiedy moja babcia idzie do 3 lekarzy w z usg i dopiero czwarty widzi guza na tarczycy. Lekarze w Polsce to zwykli debile łasi na kasę i tyle.
@LezliNilsen: Gdybyś wiedział na czym polegają badania epidemiologiczne, to byś takich bzdur nie pisał. Tak, jak zbadasz weganów z mięsożercami to weganie będzie zdrowsi, będą rzadziej chorować na nowotwory, choroby serca, cukrzyce itp. Ale nie dlatego, że jedzą dużo warzyw, tylko dlatego, że są sporo lżejsi od grupy mięsożerców. W badaniach epidemiologicznych bada się grupę ze średnim bmi 20-22 wegan i 25-27 mięsożerców i potem się dziwimy, hmm, dlaczego jedna jest