Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do was bo nie wiem czy kręcić Małysza;
TL:DR sieć pewna sprzedała mój numer telefonu (gdzie ja mam w T-Mobile) na przestrzeni lat 3x rożnym ludziom xD (°°
I tak sobie dostawaliśmy nawzajem swoje połączenia i smsy.
Za 3 razem już się wkurzylam i próbowałam omówić sprawe z prawnikiem a ten zrobił #pikaczufejs i polecił mi leczenie psychiatryczne BO TO JEST NIEMOŻLIWE. Generlanie to samo słyszałam w punktach obsługi klienta i podczas moich 300 telefonów wykonanych na obsługę klienta gdzie próbowałam wydrzec kontakt do kogokolwiek kto będzie na tyle władny by zamknąć ten „drugi” numer u nich w sieci natychmiast bo wiecie wyciekały mi dane.
Ja o swoich telefonicznych bliźniakach wiedziałam wszytko; gdzie mieszkają, jak się nazywają, o czym piszą z dziewczyną czy szefem zmiany.
Drugi prawnik potraktował mnie całkiem poważnie ale pewnie dlatego ze prowadzi dla mojej firmy dużą sprawę i nie miał powodów przypuszczać ze mam nierówno pod sufitem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pisałam do #niebezpiecznik ale mnie olali, gadałam z koleżanka z Onetu ale poleciła mi napisać do nich z prozba o odszkodowanie bo „jak to wyjdzie” to sieć dostanie karę wiec będą woleli mi zapalcic odszkodowanie xD heheh nie xD
W takiej bezsilności wynalazłam Urząd Komunikacji Elektronicznej i do tego urzędu zwróciłam się z ta sprawa i babka do mnie „ale to niemożliwe” „jakieś dowody, wniosek wypisze załączy co ma”
Wszytko zribilam jak trzeba złożyłam do UKE przez prawnika i czekam na odpowedz już 4 miesiąc xD
No i dziś dostałam SMS z tej sieci ze „moja sprawa wymaga dodatkowego wyjaśnienia” a smsy z tej drugiej sieci są pierwszym „symptomem” tego ze ktoś ma znow mój numer (bo mój aparat jest taki „wiodący” ja dostaje wszytkie smsy z sieci i połączenia z automatów)
Ja nie wiem. Ja jus nie mam siły tłumaczyć 4 osobie ze korzysta z mojego numeru, znowu sie wykłucac na infoliniach….
Pisać na x? Zrobić story na Tiktoku? Opisać tutaj? Dorwdzciez coś
#kradziez #rodo #afera #tmobile #plus #play #logikarozowychpaskow dla zasięgu
  • 24
  • Odpowiedz
@fff112: 300 razy rozmawiałam z supportem. Słyszałam takie teksty;
1. „To nie jest możliwe, rozmowa nie jest merytoryczna rozłączam”
2. Pytam o kontakt do kogoś „wyżej” każdy pracownik mówi „nie ma kierownika” na co ja „poczekam na linii” i mnie rozłączają. Albo już pytam się ich do kogo się zwracają jak ktoś zemdleje na sali xD i mówię żeby mi tą osobę podali do telefonu to jest „proszę poczekać” i ostatecznie
  • Odpowiedz
@PaprotkanaOknie: Kto ma twój numer to łatwo uzyskać, wystaczy zadzwonić na ten numer lub do osoby która coś wysłała z kim się chciała kontaktować. Jak już zdobędziesz dane to nastrasz, że idziesz na policję, że ktoś zrobił sim swap i podrobił twoją kartę sim i może używać do oszustwa, wtedy osoba sama uda się do tmobile. Co w salonie mówią na informacje, że dostajesz smsy które ktoś wysyła do innej osoby?
  • Odpowiedz
@PaprotkanaOknie: ładny tam burdel mają w HLR.

Od tak sprzedać numeru drugi raz się nie da, tam musi byc gruby bład z przypisaniem identyfikatorów do SIMa i abonenta. Jak chcesz mieć święty spokój to może okazac się że wystarczy wymienić SIMa a równie dobrze może to nic nie dać
  • Odpowiedz
@fff112: Kontaktkowalam się. Pierwszy telefon, który miałam „wspólny” dzieliłam z lekarzem i akurat wchodziło RODO wiec on tam agresywnie mnie naciskał na pozew żebyśmy jakaś kase ugrali.
Ja dobrze zbadałam tą sytuacje. Ja przeszłam z tej sieci do T-Mobile wiec mój numer jest jakby w ich „bazie”
Wiec oni go uruchamiają w swojej sieci i 2 telefony z tym samym numerem działają rownolegle.
@gacek2121 pozew kosztuje plus ja nie mam wiary
  • Odpowiedz
bo nie jest XD


@KaiserBrotchen: Niby nie, ale jeśli T-mobile nie sprawdza czy poza jego MNO tez istnieje taki sam IMSI to wszystko co z T-mobile wychodzi na to IMSI będzie lądowało u OPki,no bo po co sprawdzać skoro znalazłeś go w swojej sieci, a IMSI jest unikalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli X to Plus to najprawdopodobniej tam będą lądowały wszystkie połączenia spoza T-mobile bo Plus
  • Odpowiedz