Wpis z mikrobloga

#dhl #amazon czy to jest normalne? zamówienia z amazon, czasami trafia się dhl i tylko z nimi mam problem

4 przesyłka w ostatnim czasie, dzisiaj także miała być inna dostarczona i ponownie: "
Termin Twojej dostawy został przełożony. Paczka zostanie teraz dostarczona w nowym terminie.", dodatkowo jedna paczka okazała się pusta i od tego zaczęły się te opóźnienia. 90 km od Bydgoszczy.

Przedostatnia także była posklejana taśmami przez dhl. Infolinia odsyła mnie do działu interwencji, interwencja wysyła mail, że zostanie dostarczona w kolejnym dniu, a później znów opóźnienie. Co dalej można z tym zrobić?
zxwe - #dhl #amazon czy to jest normalne? zamówienia z amazon, czasami trafia się dhl...

źródło: dhl

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
. Co dalej można z tym zrobić?


@zxwe: Pisz do supportu amazonu, ze masz problem z przewoznikiem i ze nie reaguja na twoje zgloszenia.

Sprawdz tez, czy masz info o terminie dostawy w zamowieniach na amazonie, jesli tak i to z winy dhl ten termin zostal przekroczony, to masz dodatkowy argument dla supportu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@PurpleHaze: napisałem, proponowali mi rekompensatę za uszkodzony/zgubiony towar, a później, że nie mają możliwości bezpośredniego wpływania na pracę kurierów i zgłoszą skargę do przewoźnika, czyli zapewne bez zmian. No nic, czekam do poniedziałku.
  • Odpowiedz