Wpis z mikrobloga

@asdasdce2w: NIe trzeba ukrywać, wystarczy tylko nie udawac się do krajów do których nie wollno, czesto pracodawca ma takie kilka okreslonych z których nie można pracować, ale i ta wiekszosc czasu trzeba PL żeby mieć niskie podatki
  • Odpowiedz
@asdasdce2w: @HeloELo mam firme i jestem contractorem wiec klient nie ma nic do powiedzenia w tej kwesti.

@zibizz1 teoretycznie nie mozesz pracowac na wizie jaka dostajesz na wjezdzie do wielu krajow bo tam masz wymienione co mozna robic poza zwiedzaniem – spotkania biznesowe, konferencje ok, praca nad projektami juz nie.

Przy UOP problem jest jeszcze wiekszy bo pracodawca nie moze ci legalnie zezwolnic pracowac jesli nie masz w kraju docelowym pozwolenia
  • Odpowiedz
@HeloELo: klienci placa za wartosc a nie dupogodziny (value based pricing), jak ogarniasz to rzeczy ktore zwykle zajmuja tygodnie robisz w pare dni. Klient zastapil mna 6 osobowy team developerow z USA wiec mimo ze placa mi $400k/rok to sa do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Oskariat: A w jakiej technologi robisz ? Wiem, że na szkoleniach i doradctwie można zarobić, nie na czystej robociźnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tylko z tym, że co roku masz minimum $400k trochę ciężko mi uwierzyć, coś mi tu kręcisz ( _)
  • Odpowiedz