Wpis z mikrobloga

@#!$%@? Kandydat "nie wiem" ma większe poparcie od większości kandydatów xD

PS To będzie duże zaskoczenie jeśli Trzaskowski nie wygra w pierwszej turze
  • Odpowiedz
@stanleymorison: duzo osób o lewicowych poglądach w ostatnich wyborach nadal obawiało się, że Lewicy powtórzy "sukces" z 2015 i nie wejdzie do sejmu więc głosowali na PO. Teraz zaglosują na Lewice bo nie ma aż tak wiele do stracenia, więc się nie zdziwię jak wyjdzie to co w sondażu. Pamiętajmy, że to Warszawa i tu PiSu za bardzo się nie lubi
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Tak było xD Gratuluję inteligencji. Obawiali się, że lewica nie wejdzie (czym zatopiłaby całą koalicję), więc jej wyborcy zamiast tym bardziej na nią głosować, to… przerzucali głosy na KO, czyniąc ten scenariusz bardziej prawdopodobnym xD Outstanding move. Lewica straciła głosy, bo KO delikatnie skręciła na lewo, a lewicowych wyborców to jest w tym kraju tyle, co kot napłakał, ze 3-4%. Ci, którzy odeszli od Nowej Lewicy, to liberałowie, którym nie podobało
  • Odpowiedz
@stanleymorison: mówię tylko to co słyszę od znajomych i widzę po sobie. A widzę, że nie jestem w tym osamotniony. Co ciekawe to koleżanki które poprzednio głosowały na Trzaskowskiego stwierdziły, że teraz one i ich rodziny na Biejat. Mi to rybka tak po prawdzie które z nich wygra ale zagłosuję na Biejat dla beki bo jestem ciekawe co wtedy przed drugą turą będą głosić pisowcy i kuce. To mogą być naprawdę
  • Odpowiedz