Wpis z mikrobloga

Dziwne uczucie, gdy czasem z sentymentu sprawdzasz x-ty raz wpisy na Mirko z kont na Wykopie, o których wiesz, że ich właściciele już nie żyją. Dziwne uczucie #feels
  • 17
  • Odpowiedz
  • 45
@estand:
@krepak:
obserwowałam konto ziomka, który nie był tu znany, ale coś tam lajkował i pisał. Kiedyś jako dzieciaki byliśmy nawet razem, ale życie zrobiło swoje i każdy poszedł w swoją stronę.
Któregoś dnia niepostrzeżenie przestał się tu udzielać i nigdy więcej nie zalogował. Czemu?
Bo pewnego dnia w nieszczęśliwy sposób zginął.
I najdziwniejsze jest to, że nikt go nigdy nie skojarzy, w realu tylko krótkie anonimowe wspomnienie w lokalnej gazecie o wydarzeniu na drodze, prywatny pogrzeb dla bliskich i koniec. W necie nie był influ więc jego odejścia nikt nawet nie zauważył. Cicha anonimowa śmierć, jak dopalająca
  • Odpowiedz
@Tereferyfa: Do tej pory w historii Ziemi żyło ponad 120 000 000 00 ludzi, czyli 120 miliardów ludzi. 110 miliardów ponad już nie żyje. 99,99% z tych 110 miliardów zginęła/zmarła i została w pamięci tylko tych najbliższych, a i ci po jakimś czasie zmarli i nie miał kto już o nich nawet pamiętać. Trochę to smutne, w końcu każdy miał jakieś plany, marzenia, miał momenty euforii i głębokiego smutku, po
  • Odpowiedz
@Tereferyfa Ja nigdy nie usunąłem nr ziomka którego lekarzom nie udało się uratować. Ten numer po latach wrócił do puli i ktoś go musiał przejąć, a ja jakiś czas temu doświadczyłem mega surrealistycznego doznania gdy zobaczyłem powiadomienie że ten ziomek jest na telegramie ( _)
  • Odpowiedz
znasz konto kogoś śp. tutaj na Wykopie?


@Tereferyfa: ale, że jest to ktoś znajomy z reala czy jakiś wykopek? takich wykopków jest pełno

@gnida84 jeden taki z pierwszych bardziej znanych który
  • Odpowiedz