Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witajcie Mirki

Chcę podzielić się z Wami pewnym problemem, który mnie mocno dręczy w pracy. Mam 25 lat i pracuję w dziale HR, jednak wszyscy inni pracownicy nieustannie się mnie wyśmiewają za sposób mojego ubioru. Wszyscy ubierają się jak typowe normiki - białe buty, długie białe skarpety, jasne jeansy i białe podkoszulki. Ja natomiast wybieram ubrania bardziej swojego stylu. Gdy stoję z telefonem, widzę jak się ze mnie śmieją i słyszę komentarze typu "Ubrany jak lomp" czy "Nie masz Iphona? Uuu, jaka szkoda, weź swój bidadroid i spadaj od nas".

To bardzo przykre, zwłaszcza że również mój szef stoi jak słup i dołącza do tych żartów. Zastanawiam się, czy powinienem zmienić swój ubiór i przystosować się do reszty czy może jednak warto zbierać się na odwagę i pozostać sobą . Ostatnio zastanawiam się nawet nad zmianą pracy, bo nie chcę przemieniać się w jednego z nich i chodzić po hali z jednorazówką w ustach , tylko aby zrobić sobie selfie na instagram

Macie może jakieś rady albo podobne doświadczenia? Chętnie posłucham Waszych opinii i porad.

#pracbaza #hr #praca #pomocy #mirkopomusz #przegryw #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jesli krytykuja ci za ubiór to znaczy że nikt nie ma do ciebie żadnego szacunku, nawet jak będziesz miał ubrania warte tyle co dom to sobie znajdą coś innego z czego mogą się śmiać. Zostaje tylko zmiana środowiska. Pierwsze wrażenie określa cały przebieg twojej kariery w danej firmie. No, może przez jakiś dłuższy okres czasu da się to zmienić ale to już nie te czasy żeby 20 lat w jednej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Najlepiej zerwać z tymi toksycznymi ludźmi i zmienić pracę, po drugie na twoim miejscu nie przejmowałbym się opiniami na temat telefonu i ubioru, każdy powinien mieć własny styl i nikt nie powinien mu nakazywać co ma zakładać na siebie, tym bardziej nakazywać konkretny model telefonu. W społeczeństwie takich właśnie ludzi, opętanych przez media społecznościowe krytykowanie czyjegoś wyglądu / ubioru jest bardzo popularne, zwłaszcza gdy nie mogą znaleźć innych negatywnych cech
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miej #!$%@? , stsry pni sa tacy cwani w grupach xd. Bądź sobą rob swoje i pie*** opinie innych jeśli zachowują sie w taki sposób , wlasna ścieżka jest lepsza niz ta którą zapieprza cala reszta. Takie zachowania da wynikiem kompleksów, zazdrości i malej inteligencji , glowa do gory
  • Odpowiedz