Wpis z mikrobloga

@card_man:

Chociażby dlatego, że okłamał wyborców. Miał być prezydentem tylko przez dwie kadencje. Ale jak widać władza smakuje.
https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,17053856,wybory-2014-prezydent-jacek-jaskowiak-czyli-powiew-swiezosci.html

Jak dla mnie to jeden z najgorszych prezydentów naszego miasta po 1989 roku. Dwa razy na niego głosowałem, jednak teraz nie będzie miał już mojego głosu. Za bardzo korci go polityka ogólnopolska, więc życzyłbym mu powodzenia w starcie gdziekolwiek, byleby nie w Poznaniu.
Tak naprawdę przebił Grobelnego w zniechęceniu do siebie w
  • Odpowiedz
@card_man:

Nie odpowiem na to pytanie, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie wiem.
Każdy kandydat ma usta pełne frazesów a potem życie bardzo szybko weryfikuje daną osobę.
  • Odpowiedz
@Lord_Jim: Hmm... W sumie na pytanie 'Dlaczego Jaskowiak jest zły?' dałeś mu odpowiedź 'Bo miał nie kandydować a kandyduje'.
Za wiele się OP nie dowiedział
  • Odpowiedz
@card_man: kurła, na pewno nie na Zbysia Czerwińskiego. Znam go osobiście i to ciul jakich mało - nawet jeżeli ktoś jest wyborcą pisu, to jego prezydentura byłaby katastrofą dla miasta.
  • Odpowiedz
@venomik @card_man
1. Remonty i fuszerka spółki z Aquanet - Tormelu
Normalna firma budowlana za brak BHP, burdel na budowie, rozwalania rur mieszkańcom i brak ciągów komunikacyjnych dostawalaby karę za karą.
Ale nie Tormel - z prostego powodu - W zarządzie Aquanetu siedzi świta Jacusia.
2. Problem z drillowcami - o nagłośnieniu - rzucił się wraz z dyrektorem Posnanii że "wcale tak nie jest" i zrobili propagandę jak to w Posnanii jest
  • Odpowiedz
2. Problem z drillowcami - o nagłośnieniu - rzucił się wraz z dyrektorem Posnanii że "wcale tak nie jest" i zrobili propagandę jak to w Posnanii jest spokojnie. Gdy przeniesli się pod Multikino obok Browaru to też syndrom zaprzeczenia.


@xDawidMx: Jeśli mówimy o tej sytuacji, że 'Posnania to strasznie niebezpieczne miejsce' sprzed kilku miesiecy to ja cały czas uważam, że to zostało sztuczne rozdmuchane, bo ktoś zaspamował anonimową stronę do zgłaszania
  • Odpowiedz