Wpis z mikrobloga

Wyemitowano dziś ostatni odcinek Golden Time. Seria skończyła się... przewidywalnie.


Krótko mówiąc typowe lovestory z rodzaju tych, które lubię z niepotrzebnym spinoffem na końcu, żeby dociągnąć jakoś te 24 odcinki. Moja ocena to 7,5/10, a że MAL nie uwzględnia połówek zaokrąglam ocenę w górę. Z korzyścią dla serii. Może skrobnę jakąś minirecenzję, tak jak to zrobiłem w przypadku Kara no Kyoukai.

[ #anime #goldentime
  • 7
  • Odpowiedz
@mishek: (#) nie wiem, nie oglądałem, nie zaciekawiło mnie po opisach. Ale widziałem, jak pół tagu jarało się w stylu "SERIA SEZONU ASJAKDJHAF", a teraz widzę, że nie ma czego żałować :P
  • Odpowiedz
@Woozie321: Przewidywalne nie znaczy złe. Mimo swojej bezsensowności dawało radochę z oglądania, zaś soundtrackiem jeszcze będę się jarał przez jakiś czas.

GT nie ocenię na wyżej niż 7/10. Jakoś irytowali mnie główni bohaterowie. A ta akcja z pierścionkiem i duchem (?) była naprawdę dziwna.
  • Odpowiedz
@Woozie321: @mishek: Hmm, o ile odcinki 20-23 były tragiczne, o tyle (przymrużając oko na kilka idiotycznych wątków) zakończenie było świetne. Tak z serii "absurdy 24 odcinka"


hej wróciły mi wszystkie wspomnienia, jest 200+ ludzi dookoła, nie głupieję, idę do mamy.


hej spadł mi pierścionek, ciekawe do czego on służy, może wieszak do ubrań? Dobra, walić go.


*napisał w notatkach że kochał Kagę Koko*


Hmmm, to musiała być bardzo zła osoba
  • Odpowiedz
@joookub: (#) no właśnie nie było świetne, było takie, jak powinno być, czyli przewidywalne. Nie, żeby mi to przeszkadzało, ale odkręcenie całego spinoffu w zakończeniu było naciągane = całego spinoffu być nie powinno. Ale anime mi się podobało. I dlatego też zawsze czekam do końca serii na ocenę.

@mishek: (#) Fakt, akcja była dość dziwna. I 7/10 to jak najbardziej słuszna ocena.
  • Odpowiedz
@Woozie321:

"było takie, jak powinno być,"


I właśnie dlatego mi się spodobało. Poza tym, nie wiem czy zauważyłeś, ale w ostatnim odcinku znacznie poprawiła się kreska. Była scena humorystyczna, wzruszyło bardziej niż Kill la Kill (A IĆ PAN Z TYM KILL LA KILL XD) i zadowoliło mnie.
  • Odpowiedz