Wpis z mikrobloga

@poradnikspeleologiczny: Zabawne i wymowne to będzie, jak u Lisa będzie x100 bardziej rozbudowana i rzeczowa rozmowa, a nie k***wa ''PRZEPROŚ! PRZEPROŚ PEDZIAŁEM I DAWAJ KASĘ! CO IZRAEL ROBI?! NO CO ROBI?! GADAJ SZYDZIE! NO?! NOO?!''

Reszta państw z których byli członkowie World Center Kitchen nie #!$%@? takich rzeczy.
  • Odpowiedz
jak u Lisa będzie x100 bardziej rozbudowana i rzeczowa rozmowa


@eeehhh: Jak będzie szczera to będzie znowu wychwalał Putina, więc lepiej nie. Ogólnie rozmowa sprowadzałą się to do tego: Rosja i Izrael super, Polacy głupi i źli.
  • Odpowiedz
@poradnikspeleologiczny Duda gra pod publikę nacjonalistyczna dlatego zaproszę ambasadora wywodzącego się z prawicowo nacjonalistycznej partii Izraela natenjahu (i innych skrajnych przybudówek) który będzie grał pod nacjonalistyczna publikę, ale ta izraelska xd Izraelski prawak jest dobry, Polski zły. On jest takim idiotą czy to po prostu typowe polsko liberalne podejście do Izraela?

@eeehhh Tak, zwłaszcza Australia, gdzie premier od razu mówił że winni muszą być ukarani (gdzie nasz premier zniknął na ponad 24
  • Odpowiedz
@Szalom: Prędzej uwierzę w szurską teorię że cała ta akcja została zaplanowana i wykonana własnie po to, by odciąć się od Izraela, ewentualnie by skończyć z rządem Netanyahu, skompromitować go, postawić warunki ze tak się dalej nie będziemy bawić. Ruscy też trzymali z arabami a potem ktoś sobie zrobił spontaniczną masakrę i dzisiaj troszkę się pozmieniało...

Akcja tym bardziej dziwi, że tam zginęło już troszkę obcokrajowców i nikt takiego dymu nie
  • Odpowiedz
@eeehhh Albo po to żeby żadna organizacja już się tam nie pchała. I to im się udało. Mają naprawdę przeżarte tam mózgi ludzie i uważają że te organizacje wspierają terrorystów w ich mniemaniu. Widać było to po zdjęciach ciał latających na izraelskich telegramach.

Z tego samego powodu strzelają do dziennikarzy
  • Odpowiedz
@Szalom: Ciekawe czy byli tacy co ISIS czy Al-Kaidzie gotowali. No ale wiadomo, Hamas to nagle ci dobrzy, chociaż jeszcze pół roku temu sami by za***bali takiego wolontariusza, tylko dlatego że ma zachodnie obywatelstwo. IKS #!$%@? DE.

Ja bym bardziej skłaniał się ku tezie, że to jest jakieś przetasowanie sojuszy lub dyplomatyczna wymiana towarów. Dzisiejszego wieczoru trzeba patrzeć na Iran.
  • Odpowiedz
@eeehhh: #!$%@? Hamasu nigdzie nie wymazuje zbrodni Izraela. Ja sam 7 października opowiadałem się za prawem do obrony Izraela i musiałem tłumaczyć że Hamas to żadna organizacja wyzwoleńcza, tylko terroryści, którzy w dupie mają cywilów, lubią sobie tylko #!$%@?ć do Żydów bo w książce im tak napisali

Jednak Izrael przekroczył już mnóstwo czerownych linii od tamtego czasu
  • Odpowiedz
@Szalom: Jasne że tak.

Ale z drugiej strony nikt już się nie kryje, że palestyńscy cywilie sami popierali i napędzali Hamas, a te biedne dzieciaczki za 20 lat spełniłyby tę karuzelę #!$%@? zaczynając wszystko od nowa. Nie chcieli się rozwijać, nie chcieli uczyć dzieci czegokolwiek niż obsługi kałacha i paru wersetów z Koranu. Ba, nie chcieli mieć nawet żadnej gospodarki. Sami jeździli pracować do Izraela.

Nie ma żadnego znaczenia jak ta
  • Odpowiedz