Wpis z mikrobloga

@BlueTony: znajdują się modele i modelki otyli, niepełnosprawni, czy z innymi cechami spoza kanonu piękna. Po prostu CK też chce takim ludziom sprzedać spodnie, nie ma tutaj "promocji" otyłości, czy czegokolwiek innego, tylko stara jak świat ideologia zysku xd
  • Odpowiedz
znajdują się modele i modelki otyli, niepełnosprawni, czy z innymi cechami spoza kanonu piękna. Po prostu CK też chce takim ludziom sprzedać spodnie, nie ma tutaj "promocji" otyłości


@LebronAntetokounmpo: Pierdu pierdu... Jest to afirmacja otyłości. Jest to promocja otyłości, nawet jeśli nie mieliby tego wprost w zamierzeniu. Promowali otyłość tak czy siak.

czy czegokolwiek innego, tylko stara jak świat ideologia zysku
  • Odpowiedz
@WielkiNos tak patrzę na to zdjęcie po prawej i myślę sobie: no co, grubasy. To już jakiś trend w tej branży jest. Ale popatrzyłem chwilę dłużej i się zastanawiam czemu facet nosi stanik i damskie gacie :D
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja w sumie pamiętam, że parę lat temu był trochę ból dupy, że w tv promuje się tylko najładniejszych, najprzystojniejszych, naj, naj, naj, ale teraz to wajcha poszła całkowicie w drugą stronę xD
  • Odpowiedz