Wpis z mikrobloga

  • 0
@ksiak @EkspertPKO
Przepraszamy za brak odpowiedzi w terminie. Zalecamy aktualizację aplikacji na bieżąco. Prawidłowe funkcjonowanie aplikacji może mieć związek z innymi aktualizacjami na telefonie do prawidłowego działania.
  • Odpowiedz
  • 0
@EkspertPKO: pytałem bardziej o aktualizacje systemu/oprogramowania w telefonie. Z tego co zrozumiałem, to stoicie na stanowisku, że należy zawsze aktualizować. Czy będzie zatem nadinterpretacją jeżeli wyciągnę wniosek jakoby brak aktualizowania oprogramowania telefonu był przez was niezalecany ze względów bezpieczeństwa?
  • Odpowiedz
  • 0
Zalecamy aktualizację m.in. ze względów bezpieczeństwa. Dzięki temu otrzymujesz najnowszą wersję zabezpieczeń.


@EkspertPKO: czyli jeżeli ktoś nie robi aktualizacji lub używa starego systemu to nie powinien korzystać z bankowości elektronicznej ponieważ naraża się na niebezpieczeństwo?
  • Odpowiedz
@ksiak: ze względów bezpieczeństwa zawsze warto aktualizować system i apkacje. W 99% przypadków aktualizacje poprawiają bezpieczeństwo ale zawsze może zdażyć się jakaś felerna w tym 1%
  • Odpowiedz
  • 0
@EkspertPKO: chwileczkę, zapytałem dokładnie:

czyli jeżeli ktoś nie robi aktualizacji lub używa starego systemu to nie powinien korzystać z bankowości elektronicznej ponieważ naraża się na niebezpieczeństwo?

Wy odpowiadacie:

W takiej sytuacji warto zadbać również o aktualny system antywirusowy. Jeśli antywirus wykryje złośliwe oprogramowanie, prosimy wtedy aby nie logować się na tym urządzeniu do iPKO.

Czyli według tej odpowiedzi, można używać starego systemu, który nie ma aktualizacji, byleby miał antywirusa, tak?
  • Odpowiedz
  • 0
@EkspertPKO: Ja rozumiem, pytam jednak nie o aplikacje a o system operacyjny telefonu. I ponawiam pytanie:
"Czy według powyżej wypowiedzi, można używać starego systemu który aktualizacji nie posiada jednak z antywirusem?"
  • Odpowiedz