Wpis z mikrobloga

@mam_spanko: akcja z śmiercią dwóch naszych cywili to był poczatek końca bardzo pozytywnego nastawienia w kierunku Ukraińców. Dyplomacja naszego wschodniego sąsiada kompletnie dała ciała w tym temacie. Nikt nie oczekiwał od nich wielkich gestów, wystarczyły zwykle przeprosiny, ale ich rząd i prezydent woleli iść w zaparte i twierdzić, że to rosyjska rakieta. Wcale mnie to nie dziwi, rządzi u nich odpowiednik naszego PiS. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Miller po odejściu na polityczną emeryturę jest jedną z najbardziej rigczowych osób w uniwersum polskiej polityki.

@galicjanin: Fakt, szkoda tylko że istotnym czynnikiem jest to, że już jest na tej emeryturze.
  • Odpowiedz
ale on ma rację.


@Megasuper: tak średnio na rację, porównuje dwie drastycznie inne sytuacje. Atak Izraela był kompletnie intencjonalny i w najlepszym razie stanowił rażącą niekompetencję i lekkomyślne użycie śmiercionośnych środków rażenia, a prawdopodobnie był świadomą zbrodnią wojenną.

Wypadek w Przewodowie był bez wiekszych wątpliwości nieszczęśliwym wypadkiem, gdzie ani broń nie służyła do tego typu ataku, ani nie było żadnego konkretnego celu.

Oczywiście, śledztwo powinno być i z udziałem Polski, ale
  • Odpowiedz
@Megasuper: ale co chcesz badać? Czy przypadkiem to nie było celowe działanie Ukrainy na niewygodny skup kukurydzy który zagrażał jej gospodarce? Ty siebie słyszysz? No wleciała jedna jedyna rakieta przeciwlotnicza i akurat trafiła w zamieszkały obszar normalne że nie fart na uja pewnie jak wygrać w totka 2 razy pod rząd ale nie niemożliwe. Myślę że służby zrobiły śledztwo a to że Ukraina nie przeprosiła? A czemu miała by przepraszać skoro
  • Odpowiedz
@mam_spanko: Raz, miler już swoje lata ma, starość finansowo zabezpieczoną, więc nikt mu nic już nie zrobi. Dwa, Za czasów PZPRu był wewnątrz partyjny podział: żydzi i chamy. Dwa obozy które wzajemnie się zwalczały. Zdaje się że miler jest z tego drugie obozu
  • Odpowiedz