Wpis z mikrobloga

@Palladyn400 w Warszawie to samo. Byłem chyba w 2018/2019 roku i było baardzo dużo do oglądania.

Rok później jakaś totalna lipa.

Byłeś w wawie? Jak w porównaniu Poznań wypada?
@cwlmod: w Wawie nie byłem od zawsze Poznań bo mam blisko ;p
Warszawa to jest w Nadarzynie? Bo jeśli tak to dziewczyna kiedyś była i Poznań wypadł lepiej.

Ogólnie do pandemii było super a potem jak wróciły to widać, że producentom już nie zależy. A szkoda bo mogłem spędzić praktycznie cały dzień na oglądaniu
  • 0
@Palladyn400: To wiem, ale jak dużo większy jest? Mapa nie oddaje skali.

Jak tam wygląda sytuacja z parkowaniem? Widzę że jest parking podziemny za niezbyt przyjemne 7zł za godzinę, ale czy on nie będzie cały pełny?

Masz jakąś sugestię gdzie można zaparkować na luzie i dojechać jedną linią zbiorkomu? - w sumie tak będzie lepiej bo planuję chwilę pochodzić po centrum
  • 0
@Palladyn400: Kurde sprawdziłem teraz koszt dojazdu to mi wyszedł 300zł w tym 70zł opłat autostradowych. Nieźle tam sobie koszą złodzieje od Kulczyka :/

A kolej oczywiście dalej gówniana i nie oferuje wagonu barowego w zwykłym pośpiesznym pociągu. Pendolino nie ma, ale są ekspresy... do berlinia.... w cenach pendolino.
  • 1
@Palladyn400: I potem wracać w korkach wieczorno niedzielnych na a2. Podziękuję.

Kupiłem bilet na pociąg. Niestety pendolino brak, a ekspres kosztuje 150zł za osobę, więc będę musiał jechać z plebsem w zwykłym pośpiesznym :/