Wpis z mikrobloga

#hotelparadise nie lubię Jędruli, ale trochę mi go szkoda jak się męczy w parze z Judaszką. Judaszka ogólnie jest dla mnie spoko, dobry z niej gracz, każdemu nawija makaron na uszy i jeszcze nikt jej nie wykrył xd myślę, że ona by się mogła odpalić będąc z kimś innym w parze. Ona Jędrule już tak friendzonuje, że ciężko mi na to patrzeć. Mam wrażenie, że go nawet już skrycie, tak wewnątrz, nienawidzi xD ale tkwi z nim w parze, bo bardzo jej zależy na wygranej i nie wie za bardzo jak miałaby się wytłumaczyć z ewentualnej zmiany pary. Poza tym wie, że Jędrula będzie lojalny aż po grób, więc rozsądnie jest się go trzymać. Jednocześnie robi sobie jednak delikatny "grunt" pod zmianę pary, rozpowiadając wszystkim, że Jędrula ciągle powtarza, że jemu się podobają Ola i Natalia. Ehh, niech on już idzie do Olki i niech Judaszce grunt pod nogami zapłonie, wtedy może pokaże na co ją stać xd może przyatakowałaby Bartka?
  • 4
  • Odpowiedz
Ona Jędrule już tak friendzonuje, że ciężko mi na to patrzeć.


@kaskie: mi też ciężko patrzeć, ale on jest sam sobie winny. to nawet nie kwestia pary, on wydaje się po prostu taki prawiczkowaty trochę bym powiedział, nieatrakcyjny - i to nie kwestia wyglądu nawet.
  • Odpowiedz