Wpis z mikrobloga

#zuzel Nowy sezon, nowa Speedway Challenge. W tym roku mały jubileusz, bo 10 rocznica serii i człowiek liczył na fajerwerki i.... się przeliczył, jak zwykle ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zmian standardowo, jak na lekarstwo Szumnie zapowiadano trzy: style jazdy, edytor oraz możliwość stworzenia własnych masek/ścieżek i wykorzystanie ich online. i tak, pierwsza, jak było do przewidzenia kosmetyczna w cenie 20 k scp za sztukę ( ͡° ͜ʖ ͡°), druga to po prostu wstawienie pliku readme do folderu z opisem jak pogrzebać sobie w plikach i co zmienić (nawet na najprostszy edytor implementowany w grze się nie wysilili), a te ścieżki, pojeździłem trochę online i szczerze mówiąc nie odczułem różnicy względem tych deafultowych.

Główne tryby gry dalej pozostały skostniałe. Cichaczem przemycono do kariery/ligi drużynówki i pary drużynowe, do ligi możliwość ustawienia sobie typu nawierzchni toru, a w karierze dodatkowo możliwość grania istniejącym zawodnikiem. Dodali też warningi za wjeżdżanie w taśmę.A i w końcu w erze 3D dodali padający deszcz, a nie tylko dźwięki.

Obracania się za siebie nie skomentuje, bo użyłem tego raz, by sprawdzić czy i jak działo, taki zbędny badziew.

Jedyne co się zmieniło to cena, pierwszy raz oplułem monitor jak na PC widziałem kwote powyżej 100zł, ale to upgrade deluxe pozwaljący na odblokowanie pełnej zawartości na wszystkich platformach, standardowo na PC liga + kariera + online to 50 dyszek, czyli ok 100% względem zeszłego roku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gry #speedwaychallenge
StraznikZawartosci - #zuzel Nowy sezon, nowa Speedway Challenge. W tym roku mały jubi...

źródło: 20240403195124_1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StraznikZawartosci: Na Steam właśnie dodałem za darmo do biblioteki, czyli potem trzeba będzie w grze wykupić jakiś pakiet premium czy jak? Bo w pracy jestem i nie sprawdzę tego teraz, ale pamiętam że w tamtym roku normalnie płaciłem za grę na Steamie.
  • Odpowiedz
@StraznikZawartosci To samo zrobiłem jak zobaczyłem cenę, tak troszkę ich p------o. Grę już miałem zainstalowaną na telefonie ale jak zobaczyłem 100zł, to see ya. Oby im się to czkawką odbiło. Rozumiem, każdy chce zarobić, ale bez przesady. Dalej będę w SC20 pykał, tym bardziej że średnio mi w takiej grze widok 3D pasuje.
  • Odpowiedz