Wpis z mikrobloga

Złoty skład Borussii Dortmund 2010-2013. Pamiętacie?
Piękne to były czasy, gdy w każdy weekend tysiące Polaków zasiadało jak do telenoweli na Eurosporcie, który wtedy transmitował mecze Bundesligi, by oglądać trzech polskich muszkieterów ogrywających Augsburg czy inne Mainz. Pamiętam, że niektórzy zamawiali kablówkę czy telewizję satelitarną koniecznie z takim pakietem, żeby był Eurosport xD Szkoda, że nie udało się tych czasów zwieńczyć wygraną w Lidze Mistrzów w 2013, chociaż fani Bayernu pewnie nie narzekają.
I ta duma, że trzech Polaków gra pierwsze skrzypce w jednym z największych niemieckich klubów - kilka lat wcześniej był Boruc i Żurawski w Celtiku, ale panie, gdzie liga szkocka a gdzie Bundesliga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #pilkanozna #bundesliga #kiedystobylo
Lolenson1888 - Złoty skład Borussii Dortmund 2010-2013. Pamiętacie?
Piękne to były cz...

źródło: temp_file1810529576279881636

Pobierz
  • 4
@Lolenson1888: Pamiętam, że wtedy na Eurosporcie komentował Hajto, obok potężnego Borasa, i o ile głos Borka kojarzyłem, to zastanawiało mnie cały czas, kim jest ten drugi komentator. Po glosie dawałem mu wtedy ok.70 lat. Jak się dowiedziałem, że to Hajto komentuje, to mnie zatkało. Serio, brzmiał tam jak stary dziad jakiś.
Ale fakt, piękne czasy, nigdy nie byłem specjalnie fanem czy mega kibicem danej drużyny, żeby powiedzmy siedzieć mecz w mecz