Wpis z mikrobloga

@piotrsnow nie wiem w jaki sposób zbrodnia Izraela tłumaczy to ze braun jest czubkiem.

Nie zrobił tego bo lubi Arabów. Zrobił to bo wierzy w zabobony i czarną magię. O czym sam mówił w wystąpieniu sejmowym które nastąpiło w chwile po tym jak odpalił gaśnicę.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: sronfiarz xD
To Ty ich wstawiasz w jednej wypowiedzi, nie wiem co mającej na celu.

@dqdq1
Braun jest czubkiem, żydowski świecznik nie powinien stać w sejmie, Izrael jest państwem zbrodniczym.
  • Odpowiedz
@dqdq1:

Nie zrobił tego bo lubi Arabów. Zrobił to bo wierzy w zabobony i czarną magię. O czym sam mówił w wystąpieniu sejmowym które nastąpiło w chwile po tym jak odpalił gaśnicę.

Ja powiem inaczej, zrobił to bo jest cwanym skandalistą, który takimi akcjami buduje sobie pule wyborców grając na prymitywnych reakcjach i wmawiając ludziom, że on jest zbawcą mogącym ich wyzwolić z "oblężonej twierdzy". Równie dobrze facet może być ateistą.
  • Odpowiedz
strasznie uderzająca jest ta próba wybicia się przez konfiarzy na ludzkiej tragedii.


@dqdq1: to jest tradycja polskiej prawicy. Zaczęli od smoleńska i już nie przestali tańczyć na trupach
  • Odpowiedz
To, że Izrael zabija pracowników humanitarnych nie oznacza automatycznie,


@Syn_Tracza: Czytałem książkę "Powstań i zabij pierwszy". Kiedyś Izraelczycy mieli opory czy w operacji selektywnej eliminacji można zabić przypadkowo żyda jeśli wyeliminuje się przy tym potencjalnego terrorystę. Później te opory zniknęły. Także nie dziwi mnie, że pracownicy humanitarni obecnie są celem IDF. Jeśli ich pomoc dla ludności cywilnej nawet w minimalnym stopniu wpływa na morale/zdolność operacyjną Hamasu to będą traktowani jako strona
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza:

Braun nie jest chorym psycholem gaszącym świeczki gaśnicą

Nie jest, za to izrael od 1948 roku popełnia zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości, np. paląc Palestyńczyków w piecach.
  • Odpowiedz
@Tymajster: wolę "psychola" gaszącego świeczki symbolizujące zbrodniarzy wojennych i morderców w nazistowskim stylu od zbrodniarzy wojennych i nazistowskich morderców ( )
  • Odpowiedz
Nie konfiarze. To, że Izrael zabija pracowników humanitarnych nie oznacza automatycznie, że Braun nie jest chorym psycholem gaszącym świeczki gaśnicą - zagrażając przy tym zdrowiu postronnych osób.


@Syn_Tracza: to powiedz to ojcu tego chlopaka przychlascie
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza
Powiem więcej, przez Brauna i jego odpadły, trudniej teraz krytykować Izrael, bo od razu można dostać łąkę szura od Brauna, nie ważne czy krytyka jest słuszna czy nie. Krótko mówiąc Braun to pożyteczny idiota Żydów,rozegrali go jak chłopca do swoich celów!
  • Odpowiedz