Wpis z mikrobloga

@Need: we Wrocku pełno jest takich mieszkań które za sprawą bk2% #!$%@?ło pod limity w cenach 15k+/m2, nie sprzedały się (ale jak to), a teraz po nowym roku pyk - cena 150k niższa (-20%) i dalej wiszą XD

I niech ktoś teraz mówi że bk2% nie napompował cen (i oczekiwań sprzedających)
wredny_bombelek - @Need: we Wrocku pełno jest takich mieszkań które za sprawą bk2% #!...

źródło: pompa XD

Pobierz
  • Odpowiedz
@Need: Niesamowite, mieszkania w Polsce nie reprezentują sobą takiej wartości jakby deweloperzy chcieli... Polskie miasta nie dają tyle możliwości co ich zachodnie odpowiedniki.
  • Odpowiedz
  • 11
@Need: 16.5 tys za M2 na wtórnym w Krakowie!? Bez kryzysu i tąpnięcia na rynku nie ma szans, żeby singiel mógł kupić mieszkanie.
  • Odpowiedz
16.5 tys za M2 na wtórnym w Krakowie!? Bez kryzysu i tąpnięcia na rynku nie ma szans, żeby singiel mógł kupić mieszkanie.


@Valg: to dopiero programista "25k" jest na styk.
  • Odpowiedz
jako krakowianin czuje ze wygrałem życie kupując rok temu w styczniu xD #!$%@? ze drogo, teraz to jest w #!$%@? drogo i nie ma co wybrać


@Kutafonix215: w Krakowie jest ciężko z pracą dostaję codziennie coraz więcej osób chętnych do pracy w IT /praca zdalna z Krakowa. Wszyscy mówią o kryzysie oraz o tym, ze ich znajomych wywalają z pracy i zaraz następne zwolnienia. Także jestem ciekawy jak długo ludzi będzie
  • Odpowiedz
w Krakowie jest ciężko z pracą dostaję codziennie coraz więcej osób chętnych do pracy w IT /praca zdalna z Krakowa. Wszyscy mówią o kryzysie oraz o tym, ze ich znajomych wywalają z pracy i zaraz następne zwolnienia. Także jestem ciekawy jak długo ludzi będzie stać na kupowanie mieszkań w tych cenach aktualnych.


@acpiorundc: mamy inne info, ja o zwolnieniach w krakowskim it specjalnie nie slysze. Duzo posad za to leci w
  • Odpowiedz
@Kutafonix215: ja wiem bo poszukuję speców do IT i mam 40% z Krakowa odzewu, 30% ze Śląska 20% z Wro, 10% reszta. Sami podczas rozmowy mi opowiadają. Sporo z nich było na B2B i teraz lecą i nie widać ich w zwolnieniach grupowych.
  • Odpowiedz