Wpis z mikrobloga

Znalezione na reddicie.
Gdyby jeszcze ktoś nie widział - na telegramie jest grupka (ok 100k osób) zymian, którzy wymieniają się zdjęciami zabitych w wojnie i je komentują.
Sojusznik naszego sojusznika nie omieszkał też skomentować śmierci naszego rodaka w dosyć niewybrednych słowach
Luźne tlumaczenie:
"Przywitajcie się z męską polska dz*wka, która teraz dołączy do jego przodków, żołnierzy Adolfa Hitlera, znajdujących sie i smazacych głęboko w piekle.
Podobno po jego smierci imię polskiego nazisty zostało zmienione na Robert Niekoszerniatowski."

#izrael #palestyna #wojna
Yaggar - Znalezione na reddicie.
Gdyby jeszcze ktoś nie widział - na telegramie jest ...

źródło: temp_file5686254412805981656

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
via Android
  • 134
@buchowo w sumie mogą się nic nie różnić, tylko Palestyna nie ma za sobą behemota w postaci kraju z największymi wydatkami na armię na świecie. A Izrael ma i to sprawia, że czują się we wszystkim bezkarni.
Nawet jakby teraz na żywo puścili rozstrzelanie załogi każdego statku z pomocą humanitarna to świat tylko by "ojojoj, nie róbcie jusz tak"
  • Odpowiedz
Palestyna nie ma za sobą behemota w postaci kraju z największymi wydatkami na armię na świecie.


@Yaggar: "Behemot" palestynczyków dostaje wlasnie #!$%@? od najbiedniejszego kraju w europie xD
  • Odpowiedz
ma za sobą behemota w postaci kraju z największymi wydatkami na armię na świecie


@Yaggar: ja się w ogóle zastanawiam, czy to jest suwerenny kraj który stoi za Izraelem czy de facto marionetkowy Izrael 2.0.
Warto zwrócić uwagę, że USA to jedyny kraj na świecie gdzie powszechnie obrzeza się chrześcijan. To daje do myślenia...
  • Odpowiedz
O ile można mieć do Polaków negatywny stosunek za holocaust to jednak komentarze w #!$%@? nie na miejscu. Przecież nie jesteśmy odpowiedzialni za grzechy naszych dziadków, ja tych obozów nie budowałem.
  • Odpowiedz
@WujaTHC: bo to pokutuje polska mentalność samobiczowania się o wszystko, a prawda taka, że lata temu już Żydzi i Niemcy przebaczyli, więc nie ma sensu się skupiać na przeszłości
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@loczyn wyżej podalem link da wątku na reddicie. Możesz tam wejść i podpytać kolegów którzy byli w tej grupce aby cię dodali. Podali chyba nawet całą nazwę.
Btw, takie komentarze piszą nie tylko o Polaku ale o wszystkich zabitych wolontariuszach z tej ostatniej akcji.
  • Odpowiedz