Wpis z mikrobloga

#wroclaw Siemanko, ja z Katowic więc nie ogarniam Wrocka, mam pytanie gdzie polecacie pojeździć sobie z dziewczyną na rolkach? Fajnie by było gdzieś tak niekoniecznie w centrum miasta No chyba że niczego innego nie ma, mogą być okolice Wrocka, miłego wieczoru
  • 11
  • Odpowiedz
@Spoankbang jak lubicie długie, asfaltowe trasy to polecam ul Żmigrodzką od Kamieńskiego do Nowaka Jeziorańskiego i potem skręcić w tę ulicę. Długie kilometry dobrej asfaltowej drogi dla rowerów /cpr
  • Odpowiedz
  • 0
@Rad-X: nie no ja w kato mam jeden wielki park z jeziorami i tam są trasy rolkowo rowerowe tralala, czegoś takiego szukałem ale spoko obczaję to co zapodali koledzy i gitesik
  • Odpowiedz
@Spoankbang Ja polecam obwodnicę Leśnicy, można nawet z Nowego Dworu aż do ronda za Leśnicą, spora traska, później to jedna ulica samochodów, ale wszędzie dookoła ładne pola i drzewka, więc bardzo przyjemnie się jedzie
  • Odpowiedz
@Spoankbang: z nowego dworu na lotnisko macie w #!$%@? długa ścieżkę z ładnym asfaltem, a przy lotnisku na rondzie w prawo i dalej to samo. To są naprawdę długie kilometry.
  • Odpowiedz