Wpis z mikrobloga

Twitter płonie, protestujący w Izraelu rzekomo szturmują dom Netanjahu (na Twitterze latają video, ale na razie ciężko stwierdzić ich autentyczność), Sikorski kompromituje nas na arenie międzynarodowej, a Ambasador Izraela podkreśla moralną wyższość narodu wybranego odpowiedzialnością obarczając... antysemityzm.
Co na to polskie media?
Echo xD

Nie ta skala co zgaszenie świec Hanukowych odpalanych przez syjonistyczną sektę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#izrael #polska #gaza #twitter #polityka
Disky - Twitter płonie, protestujący w Izraelu rzekomo szturmują dom Netanjahu (na Tw...

źródło: 1000010328

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • 0
@innv: 100% z matury ustnej i 80% z rozszerzonej + 10 lat spędzone w UK, a co? Podobny Tobie dzban powyżej się wykłócał i zacytował brytyjskie MSZ. Przeanalizuj sobie co napisali, a dopiero potem udawaj idiotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Disky: mnie troche dziwi te oczekiwania jakiejs reakcji. Co mam zrobic, wziac noz do filetowania i jechac do izraela sie #!$%@?? A moze zaczac wypisywac na wszystkich socialach ze izrael jest zly? To duzo zmieni. Zmienic profilowe?

smutno mi ze Ci ludzie pogineli, ogromna tragedia. A ty sie zachowuje jakby od Twojego oburzenia zalezaly losy tej wojny.
Zycie jest szare nie czarno białe. Teraz bronisz ginacych arabow w gazie a miesiac
  • Odpowiedz
  • 0
@agent001: w obliczu tego zbrodni powinniśmy żądać, nie prosić. Tylko tyle i aż tyle. Nikt nie prowadzi tak niepoważnej dyplomacji jak Polska na przestrzeni ostatnich dekad.
  • Odpowiedz
  • 0
@Disky zobaczyłem cały wątek i parę osób cię wyjaśniło xD

Ale wytłumaczę gdzie popełniłeś błąd.
Twoje tłumaczenie polega na tłumaczeniu słownikowym xD a nie kontekstowym xD

Ale dam ci się wykazać. Przetłumacz ten twiit Camerona.

Pozdrowienia z góry!
innv - @Disky zobaczyłem cały wątek i parę osób cię wyjaśniło xD

Ale wytłumaczę gdzi...

źródło: temp_file3854667368522305641

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@innv: wyjaśniło xDDD Żyjcie tam w swojej alternatywnej rzeczywistości za szekele. Widzisz różnicę pomiędzy "called on Israel to immediately investigate" czyli wezwali Izrael do natychmiastowego wyjaśnienia, a tym co zrobił Radek? Prosi żeby Pan Izrael wyjaśnił xD Boże święty jaki dzban
  • Odpowiedz
  • 0
@Disky nie obrażam cię ale chyba muszę zacząć. XD
Bo nie dociera.

Idioto umiesz ty w formy i dyplomację? Bo widzę że nie. I tak jak myślałem jesteś kretynem z języka.

Wezwanie nie jest formą dyplomatyczną w języku polskim. Wzywać można psa.

Po Polsku używa się "prosić".

Ale dam ci pacanie przykład.

Prosisz kelnera o podanie czegoś?
Czy wzywasz kelnera o podanie czegoś?

Jesteś takim samym kretynem jak ci z Onetu co
  • Odpowiedz
  • 0
@innv: Ty naprawdę nie możesz być tak głupi. Sam w to wierzysz co piszesz?
Dlaczego miałbym wzywać kelnera? Jest on powiązany z jakimś skandalicznym wydarzeniem że mam go wzywać? XD
Niezłą pompę to mam z typów, których szczytem ambicji są sponsorowane wpisy za śmieszne pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz