Wpis z mikrobloga

@kutafonixor: Zgaszenie świec dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, a zabicie Polaka to było po prostu zgaszenie peta, śmierć jak śmierć.
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: najgorsze w tym jest to, że bosak pełni jaką kolwiek funkcje w tym państwie. Przez co w świat idzie teraz narracja jakoby Polacy mieli podobne zdanie na ten temat, a ma je jedynie kilka % Polaków. Ekstremistów, radykałów, katotalibów, rasistów i antysemitów. Jednym słowem konfederatów. Myślę że to najwyższa czas aby zawiesić go w funkcji marszałka. Jest to niedopuszczalne aby w dużym kraju w środku europy było miejsce dla tolerancji
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: Stany Zjednoczone oraz Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich uznały de facto nowe państwo Izrael w dniu jego proklamowania, 14 maja 1948, po południu.

Wielka Brytania uznała oficjalnie państwo Izrael 29 stycznia 1949.

11 maja 1949 państwo Izrael zostało przyjęte w poczet państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych. Kandydaturę Izraela poparł Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich.
  • Odpowiedz
@d4wid @AryanWonderBoi: możecie mnie opluć ale to właśnie pokazuje jakim szkodliwym i niepoważnym planktonem politycznym jest… konfederacja. Hołownia załagodził sprawę po odklejce brauna i dziś też nazwał atak Izraela zbrodnią wojenną. I co? I nie mogą mu zarzucić antysemityzmu. Muszą wziąć to na klatę, bo by się tylko ośmieszyli. A konfederaci #!$%@? maniane, obrażają wszystkich naokoło, sraja na wszystko, a później szok, że wystawiają się (a więc i nas) na najprostsze
  • Odpowiedz
@sindram: mimo mojej dużej sympatii do lewicy i Żukowskiej, nie mogę się zgodzić z ich stanowiskiem co do wojny ogolnie. Mój pogląd jest jeden, nie ma miejsca na terroryzm, jestem i dalej będę z Izraelem. Co do tej sprawy, nie wiem, nie znam szczegółów, trudno mi sobie wyobrazić sytuację gdzie celowo strzela się do wolontariuszy. Dla frajdy ? Jeżeli tak było to wejdę pod stół i odszczekam. Narazie de facto nie
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: dlaczego to coś nie zostało razem ze wszystkimi sobie podobnymi zwierzętami wydalone z Polski w trybie natychmiastowym? Przecież ja nie pamiętam żeby kiedykolwiek w zyciu, coś co mnie bezpośrednio nie dotyczy, tak #!$%@? :/ to jest jakiś wyższy poziom absurdu
  • Odpowiedz