Wpis z mikrobloga

#citiesskylines2 #citiesskylines #gry
No fajnie bulwo, bawię się tym nowym, szumnie zapowiedzianym edytorem mapy, i sam edytor jest całkiem spoko, a mapa wyszła mi nawet, że mogę powiedzieć że mi się podoba.
Zapisuję więc, żeby nie stracić progresu, i zostało mi tylko zalesienie mapy, i sobie ogram swoją własną mapkę. No i cyk, namalowałem pędzlem drzewa, 3 rodzaje więc trzeba to było robić 3 razy z innym typem drzewa... Ale tam, podłączyłem elektrykę, robię finalny zapis. I co bulwa? Jakiś error przy zapisie, i nie wiadomo o co chodzi, ale zapis nie wykonał się, a gra się wysypała do pulpitu. Muszę sadzić drzewa na nowo. Już mnie bierze radość na myśl, że musze ponownie zamalować mapę 3 rodzajami drzew, a każdy typ drzewa osobno, bo nie ma nawet jakoś jasno wyjaśnione, jak zrobić pędzel z kilku typów drzew na raz. A idź pan w chooy
I ci twórcy się dziwią, że jest hejt na nich w internetach? Po wydaniu takiego niestabilnego bubla?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bary94pl: ta gra to jest #!$%@? niewyobrazalne gowno, paradox powinien #!$%@? na galerze ze pozwolili colossal na zabawe z unity jak tam trzeba bylo ue5 #!$%@? bo bez tego to nawet nie ma sensu
  • Odpowiedz
  • 5
@kexus512: Paradox to w ogóle hit, zamiast kazać im czymprędzej naprawiać grę, to każe im wydawać DLC. Płatne DLC co warto nadmienić, które co lepsze, gdyby zostało wydane w formie darmowego updatu, to zostało by wyśmiane przez graczy. A oni wydali to za 45 złotych xD
Żenada co oni robią z tą grą.
  • Odpowiedz