Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Roess: a "psiapsiółka" jest gruba jak słoń i jeszcze manipuluje taką osobą, by nic nie wyszło z jej randkowania, bo skoro ona sama nie może wyrwać kogoś, to nie pozwoli by i koleżance się to udawało, wyszukując jakieś urojone "red flagi" u jej potencjalnych facetów, choć ona sama jest wielką czerwoną plandeką od jelcza.
  • Odpowiedz
@Mtsen: No to jest najpiękniejszy ma mechanizm wśród kobiet. Tak samo ja na przykład nie mam koleżanek które mają koleżanki ładniejsze od nich zawsze jest to w drugą stronę
  • Odpowiedz
@yannikto: chciałem napisać że ktoś ma pewnie koleżanki które mają same ładniejsze od nich ale tacy ludzie nie mają koleżanek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sfont_stont: Wtedy odejdziesz bo się na to nie zgadasz to zaczną krzyczeć, że na pewno chciałeś ją zgwałcić skoro uciekłeś. Nie zapłacisz za nią rachunku to nazwie cie biedakiem xDD #!$%@?ć takie toksyczne szony ( ͡ ͜ʖ ͡) Znalezienie normalnej dziewczyny teraz graniczy z cudem.
  • Odpowiedz
@Sfont_stont: dlatego kiedy umawiałem się na randki w czasach Gadu-Gadu, to spotkanie było w parku położonym 10 m poniżej otaczającego go gruntu. Robiłem kółko i patrzyłem. Jak jakiś bazyl, albo gruba, to #!$%@?łem i blokowałem xD
Ciężko uwierzyć, ale jedna laska przed którą #!$%@?łem, podeszła do mnie po 6 latach i powiedziała, że pisaliśmy kiedyś na GG, ale kontakt się urwał.

  • Odpowiedz
@Sfont_stont: mężczyźni też przychodzą z kumplem dla bezpieczeństwa, dla równouprawnienia jeszcze brakuje tylko żeby baby dorzucały się do rachunku
  • Odpowiedz