Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam tych opłat za parkowanie w #katowice dajmy na to chce zaparkować na francuskiej pod cmentarzem żeby załatwić jedna rzecz co zajmie mi 1 h. Na stronie piszę że to będzie 6 zł. Ok ale gdzie mam to zapłacić i skąd oni będą wiedzieć że stoję tam godzinę skoro tam nie ma biletomatu? Nie obczajam.
  • 6
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: zapłać w parkometrze albo apce (np. skycash), podajesz tam nr rejestracyjny, parkometr musi być w pobliżu jeśli jest to miejsce płatne. Przejdź się i poszukaj XD.
Co jakiś czas przejeżdża auto i odczytuje tablice, jak nie przejedzie albo cię nie sprawdza to nie będą wiedzieć ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: opcje są dwie, szukasz biletomatu na najbliższych ulicach - jeżeli brak to nie musisz kupować lub pobieraz aplikacje wyznaczoną przez jakąś apkę w necie typu Apcoa płacisz w niej i podajesz tam nr rejestracyjny do takiego rozwiązania nie musi być biletomatu ani karteczki bo wszystko masz w systemie.
  • Odpowiedz
@rastafari85: czyli już za samo zatrzymanie się wystawiają mandat? Ostatnio czekałem na kogoś, siedząc w aucie - oczekując odjechania w razie spotkania ciecia... To mogę się zdziwić?
  • Odpowiedz