Wpis z mikrobloga

Ciekawy i tragiczny zarazem przypadek jak mogą skończyć się zaniedbania w wynajmowaniu po taniości.

Wrzucam, bo sam kiedyś trafiłem na podobny przypadek mieszkania od flipera, który w mieszkaniu "po babci" wstawił piecyk gazowy w łazience gdzie nie było żadnej wentylacji. A jak mu powiedziałem, że jak to komuś wynajmie i ktoś przez to tutaj zejdzie to będzie miał wielkie problemy, to zrobił wielkie oczy bo nawet bladego pojęcia nie miał jak wygląda w Polsce prawo budowlane i że łazienka z piecem gazowym musi posiadać sprawną wentylację. A jeszcze bardziej zdziwiło go to, że on za to później ponosi odpowiedzialność.
Do tego właśnie prowadzą te wszystkie remonty po taniości i przerabianie funkcjonalnych mieszkań na 10 mikrokawalerek.

#nieruchomosci #kanalzero #mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka
enten - Ciekawy i tragiczny zarazem przypadek jak mogą skończyć się zaniedbania w wyn...
  • 1
  • Odpowiedz
@enten jak się mogą skończyć zaniedbania? w tym chlewie z kartonu kończy się to szeregiem umorzeń co dokładnie pokazuje twój filmik; jeszcze tylko postępowanie przeciwko prezes spółdzielni nie jest umorzone; było dziecko nie ma dziecka i co mi zrobisz. Dramat.
  • Odpowiedz